Hlavní navigace

St John Ambulance Supplies zavádí SAP Business One

[Tisková zpráva] Firma St John Ambulance Supplies, přední dodavatel zdravotních, bezpečnostních a tréninkových pomůcek, implementuje řešení SAP Business One, ERP systém pro malé a středně velké firmy a organizace. Oznámila to dnes softwarová firma SAP.

Sdílet

St John Ambulance Supplies očekává silný rozvoj své podnikatelské činnosti, aby podpořil sesterskou organizaci St John Ambulance, která je největší anglickou charitativní organizací.

St John Ambulance Supplies zavede nové technologie k dosažení větší efektivity procesů. Firma podepsala smlouvu již v červenci letošního roku, spuštění systému je plánováno od března 2008.

Stephen English, generální ředitel St John Ambulance Supplies, řekl: „Software zkvalitní postup při vyřizování objednávek. Například při telefonátu se zákazníkem musel zaměstnanec objednávku dohledávat ručně. SAP Business One objednávku automaticky vytáhne ze systému a všechny relevantní informace bude mít zaměstnanec po ruce ve chvíli, kdy hovoří se zákazníkem,“ dodal English.

SAP Business One poběží napříč několika odděleními firmy. Balík SAP Business One obsahuje řešení pro řízení vztahů se zákazníky, soupis majetku a distribuci, objednávky, nákup, výrobu a zpracování, lidské zdroje, e-commerce a finanční a účetní moduly.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).