Hlavní navigace

S&T Services: Tomáš Sýkora se stal manažerem integrace

[Tisková zpráva] PRAHA, 30. října 2006 – Tomáš Sýkora (33) se v technologické společnosti S&T Services stal novým manažerem pro integraci společnosti Grall do holdingu S&T. Sýkora tak řídí jednu z největších letošních fúzí firem na českém trhu informačních technologií. Odhadovaný roční obrat fúzovaných společností činí jednu miliardu korun. Tomáš Sýkora je zodpovědný za realizaci celého procesu integrace a řízení jednotlivých týmů.

Sdílet

„Tomášovy bohaté zkušenosti z oblasti vrcholového managementu a projektového řízení nám pomohou úspěšně projít náročným procesem integrace obou firem. Ten zahrnuje sloučení firem nejen po právní stránce, ale i organizační, obchodní a marketingové. S&T Services se po dokončení akvizice navíc přestěhuje do nových prostor,“ řekl Jiří Košťál, generální ředitel společnosti S&T Services.

Třiatřicetiletý Tomáš Sýkora je uznávaný vrcholový manažer, který například na pozici ředitele pro strategii a rozvoj vybudoval jedno z největších školicích středisek v oblasti informačních technologií v Evropě – počítačovou školu Gopas. Specializuje se zejména na řízení dlouhodobých projektů v oblasti informačních technologií. Před nástupem do S&T Services v pozici ředitele prodeje a marketingu připravil novou obchodní a personální strategii v IT společnosti truconneXion.

Volný čas věnuje Tomáš Sýkora zejména působení v reprezentačním týmu motocyklového sprintu Ponca Drag Race a malému fotbalu. Je levým obráncem týmu 5. ligy Hanspaulky.