Hlavní navigace

S&T zavede SAP v ocelárnách Slovakia Steel Mills

[Tisková zpráva] Informační systém SAP bude v ocelárnách řídit provoz a výrobu. Společnost S&T poskytne celé IT řešení formou outsourcingu.

Sdílet

PRAHA, 21. října 2009 – Systémový integrátor S&T a slovenská ocelárna Slovakia Steel Mills uzavřely smlouvu o implementaci podnikového informačního systému na platformě SAP. Ocelárna rovněž získá systém pro řízení výroby včetně centrálního dispečinku a správy dokumentů.

Společnost Slovakia Steel Mills chce vybudovat plně integrovaný automatizovaný výrobní závod. „Cílem dodávky je vytvořit informační a řídicí systém, který bude sloužit jako integrační prvek podnikových procesů,“ řekl Ján Tušim, generální ředitel společnosti Slovakia Steel Mills.

„Megaprojekt“ řízení průmyslové výroby bude outsourcován
Společnost S&T bude po dokončení implementace poskytovat informační systém formou outsourcingu po dobu 36 měsíců. Vzhledem k harmonogramu projektu a komplexnosti dodávek jde o ambiciózní projekt, který přesahuje rámec typických IT projektů na Slovensku. S&T, jako společnost s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti ERP řešení a outsourcingu, byla schopna představit řešení a model poskytování služeb, který plně podporuje podnikatelský záměr společnosti Slovakia Steel Mills.

Získání tohoto „megaprojektu“, který je jedním z největších SAP projektů implementací v roce 2009 na Slovensku, upevňuje pozici S&T mezi lídry trhu. „Projekt je velmi náročný nejen z pohledu komplexnosti řešení, ale i z pohledu projektového managementu a systémové integrace. Výběr S&T potvrzuje důvěru našich zákazníků k službám našich odborníků. Vytváříme hodnoty pro naše zákazníky,“ zdůraznil Peter Kucer, oblastní ředitel slovenské pobočky S&T.

O společnosti S&T CZ
Společnost S&T CZ je jedním z největších systémových integrátorů v České republice. Firma je součástí nadnárodní skupiny S&T AG, předního evropského dodavatele IT řešení a služeb, zastoupeného ve 21 zemích. Skupina S&T patří ke klíčovým partnerům společnosti SAP po celém světě.

S&T CZ v Česku disponuje týmem téměř 300 odborníků a má pobočky v osmi městech: v Praze, Brně, Liberci, Plzni, Českých Budějovicích, Pardubicích, Olomouci a Ostravě. Do tuzemské skupiny S&T rovněž patří dodavatel lékařské techniky S&T Plus. Centrála nadnárodní skupiny S&T AG sídlí v Rakousku, s akciemi společnosti se obchoduje na Vídeňské burze.

S&T CZ navrhuje, dodává a provozuje informační systémy a poskytuje řešení a služby v oblasti informačních technologií. Zaměřuje se zejména na výrobní podniky a utility, finanční instituce, obchodní organizace a veřejnou správu. K dlouhodobým klíčovým zákazníkům společnosti patří například Škoda Auto, Komerční banka, Česká spořitelna, Citibank, RWE, Pricewaterhou­seCoopers, MPSV ČR, MMR ČR a další.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).