Hlavní navigace

Stačí stisknout – a jste ve světě sportovních informací!

[Tisková zpráva] Od ledna 2007 nabídneme teletextovou službu i divákům programu ČT4 SPORT. Její jedinou, ale pro sportovní příznivce zásadní nabídkou bude kompletní sportovní servis, jak ho znají naši diváci z nabídky Teletextu ČT na programu ČT1 nebo z nejrychlejšího českého teletextu Expres na programu ČT2.

Sdílet

Sportovní teletextový servis České televize zahrnuje redakční stránky plné výsledků, tabulek i zajímavostí: například průběžně fotbalová liga, včetně sestav a dalších podrobností, nechybí ani druhá liga, obě národní a kompletní průběžný servis z pohárových soutěží, Liga mistrů a významné zápasy domácích mužstev. Připraveny jsou zajímavosti, přestupy, reprezentace, zkrátka vše, co patří k fotbalu. K Extralize ledního hokeje nabídneme pro každé utkání samostatnou stránkou a jedině na teletextech ČT najdete výsledky z druhé ligy již po třetinách. Z NHL budeme informovat o výsledcích, včetně střelců branek a tabulek, zkrátka vše, co patří k hokeji. Připravena je i celá řada dalších sportovních rubrik, např. Tenis včetně žebříčků, Motosport, Zimní sporty a rubrika Ligové soutěže, která bude aktuálním servisem z házené, basketbalu, volejbalu a florbalu.

Teletext ČT4 SPORT s tímto obsahem poběží s rotací 10 sekund a bude k dispozici po celých čtyřiadvacet hodin, 365 dní v roce, tj. včetně víkendů a svátků.

Teletexty ČT jsou dlouhodobě nejsledovanější na trhu v ČR. Své dominantní postavení každým rokem upevňují, takže celkový podíl stávajících teletextů ČT1 a ČT2 již přesahuje 60 %.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).