Hlavní navigace

STÁHNĚTE SI Z WEBU ČESKÉHO ROZHLASU DALŠÍ KONCERT ZDARMA

[Tisková zpráva] Český rozhlas Online připravil pro návštěvníky internetových stránek Českého rozhlasu ke stažení zvukový záznam Slavnostního koncertu Brněnského rozhlasového orchestru lidových nástrojů (BROLN). Koncert se konal u příležitosti 55. výročí vzniku tohoto hudebního tělesa dne 28. října 2007 v sále Besedního domu v Brně.

Sdílet

„Po značném úspěchu Braniborských koncertů Johanna Sebastiana Bacha nabízí Český rozhlas Online další podobný projekt. Ve spolupráci s BROLN jsme zpřístupnili záznam koncertu z 28. října nejen ve formátu MP3 ,ale znovu i ve formátu FLAC. Už Braniborské koncerty ukázaly, že posluchači Českého rozhlasu projevují velký zájem o nové technologie a jsou jejich běžnými uživateli“ říká Miroslav Bobek, ředitel Českého rozhlasu Online.

Spolu se skladbami ve formátech MP3 a FLAC je možné stáhnout a vytisknout přebal na CD. Záznam koncertu Brněnského rozhlasového orchestru lidových nástrojů najdete zdarma ke stažení na adrese: www.rozhlas.cz/kul­tura/broln. Stále je možné stáhnout i Bachovy Braniborské koncerty na adrese: www.rozhlas.cz/d-dur/dowload, připravené ve spolupráci se stanicí Český rozhlas D-Dur.

Na obou adresách je k dispozici i podrobný návod, jak soubory stáhnout, a také veškeré informace o jednotlivých zvukových formátech.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).