Hlavní navigace

Stahovák a další premiérové seriály na MTV

[Tisková zpráva] Fanoušci Stahováku, kteří nestihli první sérii svého oblíbeného pořadu na TV Nova, se mohou od 8. července 2010 těšit na moderátorskou dvojici Vojtu Kotka, Jirku Mádla a zajímavá videa z internetu na MTV. Léto na MTV zpestří také další premiérové seriály – reality show Real World: DC a docu-seriál Jessica Simpson: Krása bez hranic.

Sdílet

Praha 7. července 2010 – Moderní, dynamický, interaktivní pořad TV Nova pro mladé, starší i nejstarší Stahovák mohou diváci sledovat v reprízách již od 8. července každý čtvrtek ve 20:20 na MTV. Mladá moderátorská dvojice Vojta Kotek a Jirka Mádl pouští nejzajímavější videa ze světa internetu a prezentuje soukromá divácká zábavná videa z webových stránek Stahováku.

Od 10. července budou diváci MTV potkávat každou sobotu ve 20:20 partičku spolubydlících z premiérové série Real World: DC z cyklu televizních reality show, které přinášejí pohled do soukromí skupiny cizích různorodých lidí, žijících pohromadě několik měsíců v různých městech. V této řadě budeme sledovat osm nových spolubydlících, kteří právě přišli do hlavního města Washington DC.

Další programovou novinkou je docu-seriál Jessica Simpson: Krása bez hranic, který startuje na MTV v pondělí 12. července ve 21:10. Herečka a zpěvačka Jessica Simpson se na cestách po celém světě potkává s tamními ženami a hledá cenu za ženskou krásu. Zkoumá tamní módu, zvyky a tipy na hubnutí a krásu, což jsou v některých případech extrémní praktiky.

Stahovák od 8. července každý čtvrtek ve 20:20 na MTV
Real World: DC od 10. července každou sobotu ve 20:20 na MTV
Jessica Simpson: Krása bez hranic od 12. července každé pondělí ve 21:10 na MTV

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).