Hlavní navigace

Standa Běhounek ze skladu nově v Ulici

[Tisková zpráva] Již zítra, tedy 11. května 2010, se v nejsledovanějším denním nekonečném seriálu TV Nova Ulice objeví nová postava skladníka Standy Běhounka v podání herce Mojmíra Maděriče. Jak bude Standa Běhounek vycházet se svou novou pracovní sílou Matějem Jordánem?

Sdílet

Praha 10. května 2010 – Matěj nastupuje do nového zaměstnání ve skladu, kde ho zaučuje starší kolega. Standa Běhounek je prostý starší chlap, velký samotář, který mluví jen o tom, co důvěrně zná, a jehož minulostí, současností i budoucností je sklad. Je zde svým pánem. Nemá rád nedochvilnost a lenost. Jeho denním mottem je: „Mluv, o čem chceš, ale hákuj!“ Práce ve skladu je fyzicky náročná, a tak je Standa rád, když mu přidělí kolegu, který to za něj odpracuje. Svému okolí často neváhá přispět „cennou“ radou, jelikož jsou ale jeho osobní zkušenosti trpké, ani jeho rady nezní příliš optimisticky. Uvidíme, jak bude se svým novým kolegou Matěj spokojený.

V roli skladníka Standy Běhounka se divákům představí herec, bavič, hudebník (kontrabasista a kytarista) a moderátor Mojmír Maděrič, kterého znají například z filmů Lásky mezi kapkami deště, Mezi námi kluky, Pětka s hvězdičkou, O perlové panně, Kruh, Nemocný bílý slon, Ceremoniář. Zahrál si také v několika pohádkách, např. O chytrém šachovi, Kocourkov, O líné Pepině, Jak vyženit z pekla štěstí nebo Za humny je drak.