Hlavní navigace

Stanovisko CET 21 spol. s r.o. k tendru na dodavatele dat elektronického měření sledovanosti TV vysílání

[Tisková zpráva] Společnost CET 21 spol. s r.o. (CET 21), součást CME – veřejně obchodovatelné společnosti, a zároveň jeden z největších přispěvatelů v rámci Asociace televizních organizací (ATO), odmítá s odkazem na spekulace, které se v posledních dnech objevily, veškerá nařčení, že by v rámci tendru na dodavatele dat elektronického měření sledovanosti televizního vysílání pro období od roku 2013, preferovala některého z kandidátů na úkor ostatních, a že by v tomto směru vyvíjela jakýkoli nezákonný nátlak.

Sdílet

Praha, 16. září 2011 – Společnost CET 21 z pozice člena a zároveň jednoho z největších přispěvatelů ATO je povinna zasadit se o to, aby tendr proběhl přísně v souladu se zadávací dokumentací a platnými právními předpisy. Naším jediným cílem je, aby tendr v zájmu všech zainteresovaných subjektů a našich diváků proběhl přísně v souladu se zadávací dokumentací a platnými právními předpisy, aby v souvislosti s výběrem provozovatele nevznikl ani stín pochybnosti o jeho regulérnosti a jeho výsledky byly do budoucna nenapadnutelné.

Pokud výběrové řízení neproběhne v souladu se zadávací dokumentací a platnými právními předpisy, jsme připraveni jeho výsledek napadnout všemi dostupnými právními prostředky a podniknout veškeré kroky k tomu, aby byl proces peoplemetrového měření v České republice hodnověrný a nezpochybnitelný.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).