Hlavní navigace

Staňte se nejlepším designérem svého bytu – v nové sérii Jak se staví sen

[Tisková zpráva] Nový rok 2010 přináší do designové a stavební show Jak se staví sen nejednu změnu. Od ledna na obrazovkách Televize Prima startuje už šestá série tohoto pořadu tentokrát s podtitulem – Zapojte se s námi do proměny. V nových deseti dílech budeme do proměn co nejvíce zapojovat majitele bytů a divákům nabídneme ještě více tipů na hezčí bydlení. A co víc – dokážeme, že se dá udělat povedená proměna interiéru jen za pár korun!

Sdílet

Televize Prima uvedla v roce 2009 již pátou sérii pořadu Jak se staví sen. Celkem tak už bylo natočeno 61 dílů a proinvestováno přes 19 500 000 korun. O účast v této stavební show je mezi diváky obrovský zájem, databáze pořadu čítá několik tisíc přihlášených. Těch, kterým už Televize Prima splnila sny o krásnějším bydlení, je téměř 70. Pátá série všem účastníkům kromě proměny připravila navíc i příjemné chvíle v podobě odpočinku plného zábavy a relaxace.

Prvními účastníky v nové sérii dílů Jak se staví sen jsou Ondřej Sklenář a jeho maminka Edita z Prahy. Ondřej se po návratu z Austrálie rozhodl, že je třeba byt zcela proměnit. Neváhal a přihlásil se do naší stavební show, při které také sám vypomáhá a radí při všech pracích. S designéry Kamilou Douděrovou a Ladislavem Rendlem se pustili do rekonstrukce obývacího pokoje, který Ondřejově mamince slouží zároveň jako ložnice, herna, jídelna i místnost pro hosty. Jak se bude designérům a celému týmu z Jak se staví sen poprvé spolupracovat s majiteli bytu, uvidíte již v pondělí 4. ledna od 21.10 hod. na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).