Hlavní navigace

StarDance III, Atlet roku a Hop nebo trop II. - víkend na obrazovkách ČT

[Tisková zpráva] Prvnímu programu televize veřejné služby dominovaly o víkendu soutěže a ceremoniály. Oblíbené taneční klání StarDance III …když hvězdy tančí, vyhlášení Atleta roku i premiérové Hop nebo trop II. zaujaly diváky velkou měrou.

Sdílet

Druhé kolo taneční soutěže StarDance III …když hvězdy tančí vidělo na ČT1 1 milion 598 tisíc dospělých diváků, což reprezentuje 18,4 %, při podílu na publiku 43,91 %.

Rumba a quickstep porotce nejvíce zaujaly v podání Zuzany Norisové a Jana Klementa. Rozhodování poroty a výsledky diváckého hlasování, po kterém v soutěži skončil pár J. Bohouš s partnerkou L. Tvrzovou, vidělo 17,8 % diváků starších 15 let, což je 1 milion 549 tisíc, při podílu na publiku 43,85 %.

Zábavní hudebně sportovní show Atlet roku opět v sobotu večer si na ČT1 nenechalo ujít 913 tisíc dospělých diváků, což je 10,5%, při sledovanosti 31,99. Korunovanou královnou večera se podle očekávání odborníků i fanoušků stala oštěpařka Barbora Špotáková, která letos zazářila nejen na olympijských hrách v Pekingu, ale i na mistrovství světa, kde vytvořila nový světový rekord v hodnotě 72,28 metrů.

Nová řada seriálu Hop nebo trop II. čekala na diváky v neděli 9. 11. První díl sledovalo od 20:00 hodin 996 tisíc diváků, což představuje 11,5 %, při podílu na publiku 22,57 %. Jak oblíbení herci – např. Ivana Chýlková, Martha Issová nebo Ondřej Vetchý – tak i kvalitní scénář Iva a Evy Pelantových zaručují, že se diváci u příběhů jedné party nebudou nudit ani v příštích třech nedělích.