Hlavní navigace

StarDance III na obrazovce České televize už od této soboty 1. listopadu

[Tisková zpráva] Na taneční kreace celebrit a výroky nesmlouvavé odborné poroty v přímém přenosu velkolepé taneční show StarDance III ...když hvězdy tančí se diváci mohou těšit již od 1. listopadu vždy v sobotu na ČT1 ve 20.00 hodin.

Sdílet

Moderátoři StarDance III Tereza Kostková a Marek Eben budou v pondělí 3. listopadu od 14.00 hodin odpovídat na dotazy diváků a návštěvníků webu ČT. Své dotazy jim mohou položit už teď na internetové adrese: http://www.ces­katelevize.cz/chat a dozvědět se tak mnoho zajímavého, mimo jiné například i ze zákulisí této ojedinělé podívané.

Boj o krále a královnu tanečního parketu po roce opět začíná. Populární soutěž, ve které se snoubí elegance, noblesa a emoce se vrací zpátky na televizní obrazovky, aby zopakovala svůj fenomenální úspěch z předchozích dvou let. Sobotní přímé přenosy StarDance plnily během loňského a předloňského podzimu stránky novin a časopisů, strhávaly publikum k bouřlivým projevům sympatií a díl od dílu lámaly rekordy v divácké sledovanosti. Tančící celebrity pod vedením profesionálních tanečníků brilantně předváděly taneční figury, které byly v mnoha případech vykoupeny desítkami bezesných nocí, litry potu a modřinami. Zbrusu novému televiznímu fenoménu StarDance se již v prvním roce podařila zcela neuvěřitelná věc. Tancem začali žít téměř všichni napříč generacemi. Také loňská řada StarDance II nabídla divákům populární osobnosti, graciézní tanečnice a tanečníky a potvrdila své místo na televizním výsluní. K nezapomenutelným výkonům Václava Vydry, Tomáše Dvořáka nebo Romana Vojtka z první řady se v loňském roce do mysli diváků nesmazatelně zapsaly taneční výkony olympijského vítěze Aleše Valenty, herečky Tatiany Vilhelmové nebo herce Jiřího Schmitzera.

Ve StarDance III se o vaši přízeň bude ucházet stejně jako v předchozích dvou řadách osm šaramantních profesionálních tanečníků a tanečnic, kteří vytvořili taneční páry s osmi celebritami. Soutěžní páry – Dana Batulková a Jan Onder, Zuzana Norisová a Jan Kliment, Bohouš Josef a Lenka Tvrzová, David Suchařípa a Albina Zaytseva, Jana Doleželová a Michal Necpál, Vladimír Kratina a Laura Klimentová, Jaromír Bosák a Eva Krejčířová, Iva Frühlingová a Michal Kostovčík – předvedou v sobotu 1. listopadu na ČT1 od 20.00 hodin něžný waltz a temperamentní tanec cha-cha. Vše za živého doprovodu Moondance Orchestra Martina Kumžáka a v režii Romana Petrenka.

Více informací: http://www.star-dance.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).