Hlavní navigace

StarDance III – vedoucí dramaturg a hudební aranžér on-line na webu ČT

[Tisková zpráva] Vedoucí dramaturg Jan Potměšil a hudební aranžér Martin Kumžák taneční show StarDance III ...když hvězdy tančí budou v pondělí 27. října od 14.00 hod. odpovídat na dotazy diváků a návštěvníků webu ČT.

Sdílet

Své dotazy jim budou moci položit na internetové adrese: http://www.ces­katelevize.cz/chat

Boj o krále a královnu tanečního parketu po roce opět začíná. Populární soutěž, ve které se snoubí elegance, noblesa a emoce se vrací zpátky na televizní obrazovky, aby zopakovala svůj fenomenální úspěch z předchozích dvou let. Sobotní přímé přenosy StarDance plnily během loňského a předloňského podzimu stránky novin a časopisů, strhávaly publikum k bouřlivým projevům sympatií a díl od dílu lámaly rekordy v divácké sledovanosti. Tančící celebrity pod vedením profesionálních tanečníků předváděly brilantní taneční kreace, které byly v mnoha případech vykoupeny desítkami bezesných nocí, litry potu a modřinami. Zbrusu novému televiznímu fenoménu StarDance se již v prvním roce podařila zcela neuvěřitelná věc. Tancem začali žít úplně všichni napříč generacemi. Druhá řada StarDance II nabídla divákům opět exkluzivní celebrity, mrštné tanečnice a tanečníky a potvrdila své místo na televizním výsluní. K nezapomenutelným výkonům Václava Vydry, Tomáše Dvořáka nebo Romana Vojtka z první řady se v loňském roce do mysli diváků nesmazatelně zapsaly taneční kreace olympijského vítěze Aleše Valenty, herečky Tatiany Vilhelmové nebo herce Jiřího Schmitzera.

Ve StarDance III se o vaši přízeň bude ucházet stejně jako v předchozích dvou řadách osm šaramantních profesionálních tanečníků a tanečnic, kteří vytvořili taneční páry s osmi celebritami. I letos mezi novopečenými tanečníky z řad veřejně známých osobností objevíte nejedno jméno, které vás zaručené překvapí. Taneční tréninky jsou v plném proudu od poloviny letošního srpna a slibují skvostné taneční výkony, uvolněnou atmosféru a luxusní zábavu.

Na celebrity vlnící se v rytmu hudby a výroky nesmlouvavé odborné poroty se diváci mohou těšit již od příští soboty 1. listopadu na ČT1 ve 20.00 hodin v přímém přenosu StarDance III …když hvězdy tančí – moderovaném Terezou Kostkovou a Markem Ebenem.

Soutěžní páry – Dana Batulková a Jan Onder, Zuzana Norisová a Jan Kliment, Bohouš Josef a Lenka Tvrzová, David Suchařípa a Albina Zaytseva, Jana Doleželová a Michal Necpál, Vladimír Kratina a Laura Klimentová, Jaromír Bosák a Eva Krejčířová, Iva Frühlingová a Michal Kostovčík – předvedou něžný waltz a temperamentní tanec cha-cha. Vše za živého doprovodu Moondance Orchestra Martina Kumžáka a v režii Romana Petrenka.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).