Hlavní navigace

Stárka zaskočí v Ulici jeho milenka

[Tisková zpráva] Již zítra 8. října 2009 se divákům populárního denního nekonečného seriálu TV Nova Ulice představí nová postava v podobě Naděždy Chrobokové alias Květuš Vavruškové, ze které bude zaskočen nejen záletný pan Stárek, ale také jeho manželka Vilma Nyklová.

Sdílet

Praha 7. října 2009 – Květuš je bezdětná, neprovdaná, bohatá pětapadesátnice, která své „impérium“ na výrobu krmiva pro psy vystavěla z peněz, zděděných po tatínkovi. Sebevědomí, které jí rozhodně nechybí, pramení již z dětství, kdy byla velmi rozmazlována. Tak dlouho jí říkali, jak je výjimečná a skvělá a že by jí bylo škoda pro nějakého floutka, který by šel jen po jejích penězích, až zůstala sama. I tak si ale život užívá. Teď být už sama nechce, i když strach z toho, že případným zájemcům jde o peníze, je větší a pochopitelnější. U Stárka ale cítí jistotu – sám je majetný, schopný. Květuš propadla jeho šarmu a galantnosti stejně jako kdysi Nyklová. Stárek se jí ale zapomněl zmínit, že je ženatý. Jak dlouho se podaří Stárkovi balancovat mezi oběma ženami, ukáže teprve čas.

V roli Květuš Vavruškové se představí herečka Moravského divadla v Olomouci Naděžda Chroboková, která je absolventkou Státní konzervatoře v Ostravě. Diváci ji mohli vidět například ve filmu Nuda v Brně. Je o pět let starší sestrou Pavly Tomicové.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).