Hlavní navigace

Staropramen využívá služeb Polednicek.cz

[Tisková zpráva] Každodenní rozhodování, kam vyrazit na oběd a co si dát, usnadňuje nově síť restaurací Potrefená husa za pomoci internetovém serveru Polednicek.cz (www.polednicek.cz). „Naše technologie je volná a zdarma pro všechny provozovatele restaurací. Tím maximálně zjednodušíme všem restauracím, aby mohly nabízet denní menu svým klientům na jakékoliv internetové stránce,“ říká vedoucí projektu Martin Malý.

Sdílet

Polednicek.cz je internetový server, který nabízí jednoduchý přehled kvalitních poledních menu. Zároveň poskytuje unikátní technologie restauracím a velkým restauračním řetězcům. V tomto okamžiku využívá server Polednicek.cz téměř sto restaurací.

Společnost Staropramen, provozující řetězec restaurací Potrefená husa, jako první velká společnost, začala využívat Polednicek.cz. „Síť značkových restaurací Potrefená husa je mezi našimi zákazníky velmi oblíbená. Jako další krok, pro zlepšení služeb, chceme nabídnout online přístup do denní nabídky jídel a za spolupráce se serverem Polednicek.cz, zpřístupnit kvalitní stravu široké veřejnosti. Dnes máme již 17 restaurací Potrefená husa po celé České republice a nové se chystají,“ říká manažer značkových restaurací Staropramen David Petřík.

Společnost PNB, provozovatel serveru Polednicek.cz, nabízí vedle základního přehledu poledních menu, také propojení poledních menu ze serveru Polednicek.cz v upraveném designu přímo na existující stránky restaurace, polední menu na stránkách serveru Facebook, tisk aktuálního jídelníčku, zobrazení poledních menu na mapě nebo chytré bannery připravené k implementaci.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).