Hlavní navigace

Start Talentmanie bude překvapivý!

[Tisková zpráva] Již za dva týdny doslova pohltí národy České a Slovenské republiky nejlepší česko-slovenská show Talentmania. Rozjezd bude velkolepý!

Sdílet

Praha 11. srpna 2010 – Start dlouho očekávané talentové show TV Nova a TV Markíza Talentmania, ve které může každý bez rozdílu věku, národnosti, pohlaví nebo původu ukázat, jaký nezměrný a fascinující talent v něm vězí, je tady! Na první epizodu se diváci nejsledovanějších televizí v České a Slovenské republice mohou těšit poprvé v neděli 29. srpna 2010. Tím ale nejlepší česko-slovenská show nekončí, právě naopak! Tvůrci projektu si pro diváky připravili velké překvapení. V prvním zářijovém týdnu budou moci diváci sledovat úvodní castingové epizody hned pět večerů po sobě od 1. 9. do 5. 9. 2010. Středeční, čtvrteční, páteční, sobotní i nedělní program ovládne naplno Talentmania. Můžeme se tak těšit na tu nejlepší porci zábavy letošního podzimu.

„Na podzim jsme si pro diváky připravili program, plný nových atraktivních pořadů, který odstartuje úvodní pětidenní maratón Talentmanie,“ říká výkonný a programový ředitel TV Nova David Stogel.

Více na www.talentmania.tv a www.facebook.com/ta­lentmania2010

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).