Hlavní navigace

Startuje druhá řada pořadu Farmář hledá ženu aneb Oddělte zrno od plev

[Tisková zpráva] Opět po roce máte šanci vybrat si svého favorita mezi desítkou farmářů, kteří se přihlásili do druhé řady pořadu Farmář hledá ženu

Sdílet

Léto je nejen období dovolených, ale na venkově zejména žní. Na rozdíl od konkurence netáhne ale Televize Prima do pole a souboje o zrno s obstarožní obrněnou kavalérií, ale přemýšlí nad tím, jak farmářům pomoci ke štěstí. Na televizní obrazovky se tak po roce vrací druhá řada oblíbeného pořadu Farmář hledá ženu.

Na úvod si s námi zavzpomínejte na minulou řadu Farmáře a nechte se inspirovat. Svatba farmáře Petra Hájka se sympatickou Adrianou je totiž hmatatelným důkazem, že alespoň jeden farmář skutečně našel ženu.

V první epizodě druhé řady poté nahlédnete do soukromí deseti farmářů, kteří se přihlásili do castingu, aby i oni našli své osobní štěstí. Žijí v různých koutech naší země, mají odlišné osudy i rodinné zázemí, jsou nejrůznějšího věku, ale jedno mají společné. Touží poznat ženu, která by jim zaplnila nejen prázdné místo na jejich farmě, ale hlavně v jejich srdci.

Podívejte se na první díl, zhodnoťte si je a můžete si i zatipovat, se kterými z nich chcete prožít na obrazovkách jejich cestu za štěstím. A nemusí to být jen na obrazovce vaší televize. Slečny a dámy, pokud Vás některý z farmářů natolik osloví, že byste chtěla zkusit prožít po jeho boku zbytek života, napište a přihlaste se. Třeba právě vy budete ta pravá vyvolená.

Stránky pořadu: www.farmarhle­dazenu.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).