Hlavní navigace

Startuje natáčení 4. řady Ordinace v růžové zahradě

[Tisková zpráva] Po čtrnáctidenní přestávce se v neděli 10. prosince opět rozjede natáčení populárního seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě. Další pokračování se na obrazovce objeví v únoru 2007, bude mít 36 dílů a diváci se v něm potkají nejen s téměř všemi svými oblíbenými hrdiny, ale i s dalšími novými postavami, jako například s MUDr. Kroupou a sestrou Tichou.

Sdílet

Praha 8. prosince 2006 – Závěrečný, 120. díl třetí řady Ordinace v růžové zahradě odvysílá TV Nova v den druhého svátku vánočního – 26. prosince, ale již v neděli 10. prosince začíná televizní štáb pod vedením režiséra Jána Sebechlebského natáčet ve Filmových ateliérech v Praze-Hostivaři v pořadí již čtvrtou řadu tohoto oblíbeného seriálu. První klapka zastihne v lékařském pokoji, v době těsně před zahájením ordinačních hodin, MUDr. Gitu Petrovou, MUDr. Aleše Čížka a sestru Marii Johnsson neboli Danielu Šinkorovou, Ladislava Potměšila a Michaelu Dolinovou. Pokračování příběhů lékařů a sestřiček z gynekologické a pediatrické ordinace a nemocnice v Kamenici bude mít dalších 36 dílů, čímž se jejich celkový počet zvýší na 156.

Během 4. řady Ordinace se diváci potkají s téměř všemi svými oblíbenými hrdiny, k nimž přibudou někteří noví. Kromě sestry na pediatrii Zuzany Tiché a doktora Marka Kroupy v nemocnici, poznají například rozvedenou manželku primáře Pavlise, primáře dětského oddělení Pantoflíčka, tatínka sestry z gynekologické ordinace Mirky Kovaříkové nebo Mikuláše, nezvladatelného vnuka MUDr. Čížka. Těšit se mohou na řadu nečekaných milostných zápletek a dějových zvratů i na to, že zase uvidí pacientky, které by se svými zdravotními problémy nešly nikam jinam, než do Ordinace v růžové zahradě. Jiná lepší Ordinace totiž široko daleko neexistuje.

Po celou dobu vysílání zaznamenává seriál Ordinace v růžové zahradě vysokou sledovanost. Ačkoliv poslední díl třetí řady diváci uvidí až 26. prosince, je už nyní průměrná sledovanost každého dílu 1 983 000 diváků starších 15 let (share 45%, rating 23,2%) a stále se díl od dílu lehce zvyšuje. Magickou hranici dvou miliónů diváků pak seriál poprvé překročil 29. 12. 2005 (2 016 000 diváků). Nejúspěšnější byl zatím 103. díl, uvedený 26. 10. 2006 – 2 323 000 diváků. Od 14. září 2006 neklesla sledovanost Ordinace ani jednou pod hranici dvou miliónů diváků!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).