Hlavní navigace

Startuje nová reklamní kampaň Českého rozhlasu 6

[Tisková zpráva] Naše vysílání vás neuklidní

Sdílet

Český rozhlas 6 spouští v těchto dnech reklamní kampaň zaměřenou na propagaci stanice a vybraných pořadů ve vysílání. V této souvislosti vydává zcela nový newsletter i speciální noviny, které jsou ukázkou toho, co se ve vysílání této analyticko-publicistické stanice v poslední době objevilo.

Reklamní kampaň, jejíž vizuál se nese v duchu motta „Naše vysílání vás neuklidní“, si klade za cíl upozornit na existenci stanice, která svým zaměřením nemá v českém éteru konkurenci a jejíž programová nabídka je určena především náročným posluchačům mluveného slova.

Propagační aktivity, prostřednictvím kterých chce Český rozhlas 6 jedinečnou formou nabídnout ukázky vybraných pořadů stanice s atraktivními aktuálními tématy, jsou pojaté především jako akviziční direct-mailové akce zaměřená na oslovení nových posluchačů a přátel stanice. Průřez týdenní programovou nabídkou Českého rozhlasu 6 se tak objeví mimořádně v tištěné podobě ve formě speciálních 12ti stránkových novin jako inzertní příloha pro všechny předplatitele časopisu Respekt. Současně s tím bude toto speciální vydání novin rozesíláno i v elektronické podobě jako příloha nového newsletteru „Daniel Raus doporučuje“ všem stávajícím i nově osloveným potenciálním posluchačům.

Jak dodává šéfredaktor ČRo 6 Daniel Raus: „Našim stávajícím i novým posluchačům nyní nabízíme tento standardní servis ve vylepšeném provedení a v novém obalu. Každý se může již v tuto chvíli zaregistrovat k odběru newsletteru a pravidelně tak získávat výběr toho nejlepšího z našeho vysílání v uplynulém víkendu, včetně podrobného programu Šestky na aktuální týden. K odběru newsletteru je možné se registrovat na adrese sestka.rozhlas­.cz/newsletter“, dodává Daniel Raus.

Direct mailovou akci doplňují v rámci mediamixu také inzeráty ve vybraných periodikách s odpovídající cílovou skupinou potenciálních posluchačů.

Novinkou pro posluchače je bezesporu možnost naladit si vysílání stanice na běžných mobilních telefonech s připojením Wi-Fi nebo s datovým paušálem z mobilního rozhraní internetových stránek bez nutnosti stažení speciální aplikace.

Český rozhlas 6 je celoplošná analyticko-publicistická stanice zaměřená nejen na komentování politických událostí, ale zejména na přibližování vzniku, vývoje a života občanské společnosti České republiky a evropských zemí.

Český rozhlas 6 vysílá pořady zaměřené na kulturu, ekonomiku, historické události, náboženský život, ekologii a rozhovory se zajímavými lidmi. Zabývá se problematikou národnostních menšin. Věnuje se tématům, která jsou vámi i námi diskutována.

ČRo 6 můžete poslouchat denně v živém vysílání od 18.00 do 24.00 hodin na středních vlnách, na internetu, odkud je možný přístup i do bohatého archivu již odvysílaných pořadů prostřednictvím iRadia.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).