Hlavní navigace

Startuje nový pořad Z1 Bod obratu – s tématem odbory a krize

[Tisková zpráva] PRAHA (12. května 2009) – Zpravodajská televize Z1 nabídne od středy 13. května nový diskusní pořad Bod obratu. Moderátoři Jan Zika a Aneta Snopová v něm střídavě představí události z ekonomiky a společnosti, často provokativní, takové jaké skutečně jsou. Tématem prvního vydání Bodu obratu budou odbory a krize. Diskutovat v nové relaci mohou prostřednictvím telefonu, emailu nebo SMS zpráv i diváci.

Sdílet

Odboráři ve Francii zavírají šéfy firem v kancelářích. Jejich české protějšky se chystají na mohutnou demonstraci. Jsou odbory těmi, kdo táhnou firmy ke dnu? Handlují jako lichváři? Nejen to bude zajímat moderátora prvního dílu Bodu obratu Jana Ziku.

Zaměstnanci jako oběti krize, snižování platů, propouštění i konflikty majitelů a managementů firem s odbory. To jsou další témata, o kterých budou diskutovat Jan Wiesner, člen představenstva Svazu průmyslu, Jiří Belinger, generální ředitel společnosti Vari, Josef Středula z OS KOVO, odborář Jaromír Dušek a další profesionálové, kteří ovlivňují vztahy mezi zaměstnavateli a zaměstnanci.

Nový 14-ti deník vystřídá každou druhou středu exkluzivní diskusi Leaders Club. První vydání hodinového pořadu Bod obratu vysílá Z1 ve středu, 13. května ve 21:05. Reprízu je možné sledovat ve čtvrtek, 14. května ve 12:35, a v sobotu, 16. května v 11:05 Záznam diskuse bude také na internetové adrese www.z1tv.cz v sekci Archiv.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).