Hlavní navigace

Startuje Vem si mě!

[Tisková zpráva] Již tuto neděli ve 20:00 odstartuje televizní show plná romantiky, zábavy, nefalšovaných citů, ale možná i opravdové lásky. Americký licenční pořad vysílaný ve Spojených státech i Evropě s obrovským úspěchem startuje nyní i na TV Nova. Američtí diváci jej znají pod názvem The Bachelor, televize Nova jej uvede pod názvem Vem si mě!

Sdílet

Praha, 7.září 2007 – 9. září 2007 ve 20:00, tedy již tuto neděli, odstartuje na TV Nova boj dvaceti dívek o srdce sympatického, svobodného a movitého muže. Dívky, které byly vybrány ve dvoukolovém castingu z 1250 uchazeček, se budou po celou dobu natáčení pohybovat ve stejném luxusu, v jakém by žily v případě, že by je bohatý sympaťák požádal o ruku. Ty dívky, které si milionář vybere, tak zažijí cesty soukromým letadlem, exotickou dovolenou, ubytování v nejprestižnějších hotelech v Evropě a mnoho dalšího.

„Dívky budou mít hodně krásných zážitků ze všech koutů Evropy, ale že by pořad vnímaly jako skvělou dovolenou plnou pozitiv, to určitě ne. Mezi dívkami je velká rivalita, závist, intriky i přetvářka. Prostě dvacet dívek bojuje o jednoho chlapa a nejedna z nich se v pořadu zamiluje a vysní si báječný život,“ říká Jana Rezková, vedoucí projektu.

Ve druhém díle začne tzv. Obřad růží, jedná se o vyřazovací systém, ve kterém milionář dá na znamení sympatií dívkám růže. Ty dívky, které růži neobdrží, vypadávají. Každá dívka může zároveň nabízenou růži odmítnout a ukončit tak své působení v pořadu.Ve finále zůstanou dvě dívky, z nichž jedna dostane od muže svých snů zásnubní prsten. Zda se pár rozhodne vzít, se diváci dozvědí v posledním díle, který televize Nova vysílá 4. listopadu 2007.

Vem si mě! – každou neděli ve 20:00 na TV Nova

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).