Hlavní navigace

Šťastná zvířátka jsou na MALL.cz

[Tisková zpráva] PRAHA, 24. srpna 2006 – Od srpna je možné v internetové nákupní galerii MALL.cz pořídit i chovatelské potřeby. Největší internetový prodejce tak otevřel již svůj 20. obchod - HappyAnimals.cz

Sdílet

Internetový obchod HappyAnimals.cz založili v roce 2002 manželé Veselí s cílem dodávat stravu do zvířecích útulků. S postupem času přibývalo spokojených zákazníků, obchod vyžadoval více energie a z koníčka se stalo zaměstnání. O dva roky později pak HappyAnimals.cz otevřel v Praze svoji první kamennou pobočku a nárůst zákazníků pokračoval.

S rostoucími obraty však bylo třeba řady velkých investic pro zlepšení služeb i sortimentu, a proto se obchod po důkladném redesignu připojil k nákupní galerii MALL.cz. „Chtěli jsme zákazníkům dát větší kvalitu, takže spojení s obchody MALL.cz, bylo logickým krokem,“ dodává Roman Veselý, zakladatel obchodu.

„Obchod s chovatelskými potřebami chyběl v našem sortimentu a v HappyAnimals.cz jsme narazili na opravdové odborníky,“ dodává Ondřej Fryc, předseda představenstva Internet Mall, a.s.. V současné době se o obchod stará šest zaměstnanců, přičemž každý vlastní alespoň dvě zvířata a sami majitelé donedávna provozovali depozitum pro opuštěné kočky. „Abychom mohli poradit zákazníkům, musíme velmi dobře znát potřeby zvířat,“ uzavírá Roman Veselý. Kromě dalších služeb je pro zákazníky HappyAnimals.cz připravena nová prodejna na Praze 1, prodej zboží na splátky, či večerní doručení objednávek až do bytu.