Hlavní navigace

Šťastný a krvavý na Prima COOL

[Tisková zpráva] Rodinný oslavy, povinný dojetí a spousta řečí – pro někoho vánočky k nepřečkání. Aby z toho jednomu nehouplo, Prima COOL letos nadělí ryze antivánoční program. Začínáme psychoadventem, pak přijdou COOL Vánoce s heslem Šťastný a krvavý a místo tradičních oslav novoročních přemalujem večer nažluto.

Sdílet

Adventní šílenství vhodně doplní celá série filmů Psycho. Každej večír od 21. 12. do 23. 12. od deseti vejš si „zklidněte“ nervy na Psychu (1960), Psychu II (1983) a Psychu III (1986).

Dávejte si bacha na vánoční stromek! Na Štědrej den se ve 21.45 ve filmu Bloody Marry Christmas neškodná jolka změní v masovýho vraha – pořádně ostrej animák plnej kouzla Vánoc. No a jestli fakt bez pohádky nevydržíš, v deset večer je tu pro tebe hned po vraždících jolkách hororová Sněhurka: Příběh hrůzy.

Božíhodovej Top Gear se vydá po stopách Santa Clause. Velkovýprava na severní pól startuje 25. 12. ve 20.15. Po svatoštěpánský huse je zapotřebí strávit zbytek Vánoc slavnostně. Už 26. 12. tě zveme na svatbu – ve 21.20 se vdává Mrtvá nevěsta Tima Burtona!

Poslední letošní večery potom po desátý večer osladí divoký bijáky: Big Lebowski (28. 12.), Kult hákového kříže (29. 12.), Malý Nicky – Satan junior (30. 12.) a Mortal Kombat 2 – Vyhlazení (31. 12.).

Poprat se s novoroční kocovinou pomůžou žlutoprsťáci – no fakt, bude žluto! Na zelenou televizi se v sedm večer nastěhujou Simpsonovi. Aby pomohli všem v klidu vystřízlivět, v novoročním speciálu si to dají hned desetkrát po sobě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).