Hlavní navigace

Štědrovečerní speciál Hádej, kdo jsem! daruje zdraví dětem

[Tisková zpráva] Televize Prima nadělí divákům vánoční dárek v podobě slavnostního štědrovečerního speciálu oblíbené show Hádej, kdo jsem! Porota téměř po celou dobu nesundá škrabošky, protože do studia přijdou hned tři VIP hosté – Leona Machálková, Jan Hřebejk a Pavel Liška. Ve finále předá Jan Hřebejk zástupkyni dětského fondu UNICEF šek na částku 207 500 korun, kterou za celý rok naspořilo modré charitativní prasátko. Tato částka se použije na očkování dětí z ohrožených zemí. Veselý Štědrý večer čeká diváky s Primou a její báječnou show!

Sdílet

Ve světle reflektorů se celý večer hřála herečka Eva Holubová, protože tipované celebrity ji znaly, často s ní spolupracovaly a také ji oslovovaly jako první, což Evu hřálo u srdce. Leonu Machálkovou zná Eva Holubová již od mládí, kdy spoluúčinkovaly na Divadelních poutích na Střeleckém ostrově, kde Leona zpívala, tančila a hrávala na housličky. Leona je maminka malého Artura, a proto slaví Vánoce ráda. Zpěvačka s láskou vaří, s péčí připravuje bramborový salát, dokonce upeče i pár kousků cukroví, aby si její synek mohl užít vykrajování těsta. S pečením ale jinak spoléhá na maminku. Ráda zdobí byt a s přípravami na Vánoce začíná co nejdříve, aby si to užila. Zazpívá novou vánoční písničku V tu zázračnou noc, kde sólo na housle hraje virtuos Jaroslav Svěcený.

I druhý host pořadu režísér Jan Hřebejk, který je dvojnásobný tatínek, potvrdil, že Vánoce s dětmi jsou mnohem hezčí. Proto dárky již nekupuje na Štědrý den u benzinové pumpy jako kdysi, ale předvánoční přípravy mají se ženou správně rozdělené. Jan zařídí patřičné finance a manželka nakupuje, balí a připravuje. V duchu titulu jednoho ze svých filmů Musíme si pomáhat splnil Jan Hřebejk ve finále svátečního speciálu milou povinnost. Zástupkyni UNICEF odevzdal šek na očkování dětí z ohrožených zemí. Za 297 500 korun se pořídí vakcíny proti šesti smrtelným nemocem pro 345 dětí, což už představuje jednu menší školu.

Bylo někdy něco mezi Evou Holubovou a Pavlem Liškou? V jednom filmu hráli partnery a neměli v tom úplně jasno. Pavel Liška si prý nic nepamatuje… Eva mu to musela připomenout. Ale na to, že učil Boba Klepla filmovému herectví a on zase Pavla dramatickému projevu na prknech, která znamenají svět, nezapomněl. Pro tatínka malého Šimona a nekonformního herce Divadla Na zábradlí Vánoce získaly otcovstvím též nový rozměr. Pro rodinu připravuje den předem štědrovečerní rybí polévku a je moc rád, když všem chutná.

Jak slaví VIP hosté Vánoce? Jaký film připravuje Jan Hřebejk na leden? V kterém filmu spolu hráli Eva Holubová a Pavel Liška? Nenechte si ujít Štědrovečerní speciál pořadu Hádej, kdo jsem! 24. 12. 2009 ve 21.20 na Primě.