Hlavní navigace

ŠTĚDRÝ VEČER S HÁDEJ, KDO JSEM!

[Tisková zpráva] Ani na Štědrý den diváci nepřijdou o svůj oblíbený pořad Hádej, kdo jsem! Naopak, Televize Prima pro ně připravila vánoční díl, který si kladl za cíl pomoci dobré věci.

Sdílet

I tentokrát naproti Petru Vondráčkovi usednou čtyři populární hadači – Dana Morávková, Alice Bendová, Bob Klepl a Martin Zounar. Tuto sestavu doplní speciální VIP host – utajená hádaná tvář – zpěvačka Lucie Bílá. Lucie Bílá je od letošního jara patronkou Konta BARIÉRY, se kterým spolupracuje i Televize Prima. Lucie převzala z rukou Petra Vondráčka šek, který vzápětí putoval do rukou ředitelky Konta BARIÉRY Boženy Jirků. „Za finanční dar moc děkujeme a využijeme jej ve prospěch dětí s handicapem, konkrétně na potřeby související s jejich vzděláváním. Na počítače, další vzdělávací pomůcky a programy i na odstraňování bariér ve vzdělávacích institucích.“

A jaké bylo moderování vánočního dílu pro Petra Vondráčka? „Jsem citlivý, empatický člověk, a tak jsem se samozřejmě při natáčení vžil do atmosféry Vánoc, která ve studiu vládla. Byl jsem pak frustrován, že ještě tedy nemám co rozbalovat. Také proto se nyní na Štědrý den moc těším,“ říká se svým typickým úsměvem Petr. Na kolikátý pokus uhádli vánočně naladění hadači Lucii Bílou? Proč se Bob Klepl ptal, zda spolu byli v Mexiku? Nezapomeňte se dívat na pořad Hádej, kdo jsem! na Štědrý den ve 21.00 hodin.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).