Hlavní navigace

Stickfish dokončil dodávku terminálových řešení pro pokladny Datart

[Tisková zpráva] Praha, 7. ledna 2010 - Společnost Stickfish, specializující se na technologie VDI, úspěšně dokončila dodávku terminálových řešení postavených na tenkých klientech Sun Ray 2 pro všechny pokladny v prodejnách řetězce Datart. Celkově bylo dodáno společnosti Datart 700 kusů do všech českých a slovenských prodejen.

Sdílet

Virtuální displeje v Datartu obsluhují výhradně pokladny. V rámci dodávky byla provedena certifikace pro osm externích zařízení typu pokladna, tiskárna či čtečka čárových kódů.

Mezi hlavní důvody nasazení patří nízká spotřeba displejů Sun Ray 2, pouhé 4 W oproti 150 W u běžných PC, o 40 % nižší cena v porovnání se stolními počítači, jednoduchá obsluha a prakticky nulové náklady na údržbu koncových stanic.

O společnosti Stickfish
Stickfish je ICT firma specializující se na technologie enterprise Linux a UNIX. Naší strategií je dodávat ucelená řešení: od analýzy požadavků, nalezení nejvhodnější varianty až po školení a následnou technickou podporu nebo outsourcing správy. Poskytujeme řešení předních výrobců, jako jsou Sun Microsystems, IBM, Red Hat, Oracle či VMware, vyspělé síťové prvky Juniper Networks či Cisco Systems a dále vlastní vysoce bezpečné a rychlé řešení virtuálního enterprise desktopu Raydesk. Provozuje známý elektronický obchod 64bit.cz a populární, technicky orientované, internetové portály AbcLinuxu.cz a ITBiz.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).