Hlavní navigace

Sticky Password 5.0 – Zveřejněna nová verze správce hesel STICKY PASSWORD

[Tisková zpráva] Brno, 3. listopadu 2010. Výrobce bezpečnostních produktů, společnost Lamantine Software a.s., (www.stickypassword.cz) dnes oznámil vydání nové verze Sticky Password. Nejnovější verze populárního správce hesel a nástroje pro automatické vyplňování online formulářů Sticky Password 5.0 představuje novou generaci ochrany osobních údajů a ochrany před krádežemi identit. Novinka umožňuje jednodušší, bezpečnější a efektivnější práci s hesly a přihlašovacími údaji jak jednotlivcům, tak i malým firmám.

Sdílet

„Nová verze Sticky Password přichází ve správný čas. Každý týden se v médiích objevují další případy domácí i zahraniční kriminality založené na krádežích hesel, zneužívání cizích identit a s tím spojených přímých finančních škod. Přesto se velké množství uživatelů internetu staví k ochraně svých osobních údajů přinejmenším lehkomyslně,“ říká generální ředitel Petr Bílek. „Právě zde přichází ke slovu Sticky Password s řadou vyspělých funkčností orientovaných na správu a ochranu hesel a dalších osobních údajů. Kromě zabezpečení produkt přináší výraznou úsporu času při práci s hesly a online formuláři. Sticky Password se chová velmi nenápadně, nepoužívá žádný další panel nástrojů (toolbar) a jeho užívání je jednoduché.“

Marketingový ředitel Robert Pinkas dodává: „ Při přidávání všech nových funkcí, které šetří uživatelům čas, jsme vždy mysleli i na bezpečnostní hledisko. Naši analytici a vývojáři neustále sledují trendy v prolamování hesel a zneužívání identit a vývoj produktu jim podřizují. Pomáháme našim uživatelům se cítit bezpečně na sociálních sítích, webových účtech i v bankovních aplikacích.“

Sticky Password 5.0 přináší novinku ve formě Bezpečné poznámky, díky které si uživatelé mohou ukládat jakékoli citlivé osobní údaje do šifrované databáze. Uživatelé ze segmentu malých a středních firem bezpochyby přivítají také možnost používání sdílených přihlašovacích údajů. Byla také přidána podpora pro populární prohlížeč Google Chrome. Samozřejmostí je, že veškerá data a funkce jsou dostupná i v přenosné USB verzi, která je součástí každé licence.

Zkušební verze Sticky Password poskytuje plnou funkčnost po dobu 30 dní. Sticky Password je dostupný v češtině, angličtině, němčině, ruštině a francouzštině. Navštivte www.stickypas­sword.cz pro získání dalších novinek a informací o Sticky Password.

O produktu Sticky Password
Sticky Password byl uveden na trh již v roce 2001, jako program na skladování hesel. V současné době, mimo správy a šifrování vašich hesel a osobních údajů, Sticky Password poskytuje výjimečnou funkci vyplňování on-line formulářů na jedno kliknutí. Malý instalační balík obsahuje nejvýkonnější šifrovací algoritmy a také poskytuje účinnou ochranu proti phishing útokům, key-loggerům a krádeží identity. Každá licence zahrnuje také přenosnou USB verzi Sticky Password pro použití i na cizím počítači bez nutnosti cokoli instalovat. Tak budete mít svá hesla a jiné citlivé osobní údaje v bezpečí přístupné pouze vám jak doma tak i na cestách.

Stáhněte si zkušební nebo komerční verzi na www.stickypas­sword.cz .

O Lamantine Software
Lamantine Software a.s. se specializuje na vývoj aplikací v oblasti počítačové bezpečnosti. Naším cíle je vyrábět výjimečný software, který bude praktický a užitečný. Sticky Password kombinuje bezpečnost a komfortní ovládání a tím se stává pravým řešením i pro ty nejnáročnější zákazníky. Náš produkt je dostupný v několika jazycích a stává se nedílnou součástí internetové bezpečnosti po celém světě. Ve společnosti Lamantine Software, uplatňují své zkušenosti mimo jiné také někdejší manažeři významného hráče na poli bezpečnostního software Grisoft (nyní AVG Technologies), včetně spoluzakladatelů této firmy Tomáše Hofera a Jana Gritzbacha.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).