Hlavní navigace

STOVKOVÁ REVOLUCE V COOLHOUSINGU

[Tisková zpráva] Společnost COOLHOUSING s.r.o., přední specialista v poskytování služeb v oblasti server housingu a dedikovaných serverů, začala dnešním dnem jako první na českém trhu nabízet server housing s neomezeným přenosem dat a s vnitrostátní konektivitou o rychlosti 100Mbit/s za 990,-Kč měsíčně.

Sdílet

Vývoj jde prudce kupředu. Požadavky klientů jsou stále náročnější. I proto se COOLHOUSING.NET rozhodl zákazníkům server housingových služeb maximálně usnadnit a zpříjemnit jejich práci desetinásobným zrychlením připojení do NIX.CZ.

„Každý nabízený housingový model či dedikovaný server se díky naší vlastní serverovně, použitým značkovým technologiím a bohatým zkušenostem našich administrátorů vyznačuje vysokým poměrem kvality, ceny a užitné hodnoty . Snažíme se zákazníkům doporučit a poskytnout to řešení, které skutečně potřebují.“ dodává František Peterka, obchodní ředitel společnosti COOLHOUSING.

Nové parametry nabízí COOLHOUSING při zachování stavajících cen a stejných přídavných služeb. Stávající zákazníci tedy budou moci využívat za stejné peníze mnohonásobně vyšší rychlost, než tomu bylo doposud a to bez nutnosti přiobjednávky nebo jakéhokoliv jiného aktivního kroku z jejich strany.

Služby společnosti začínají na cenách od 990 Kč měsíčně za umístění serveru s neomezeným přenosem dat. Webové stránky na adrese http://COOLHO­USING.NET obsahují veškeré informace o nabízených službách ve čtyřech jazykových mutacích: česky, anglicky, německy a polsky. Další novinkou v portfoliu nabízených služeb jsou již několik dní výkonné dedikované servery s procesorem Intel Xeon a zvýhodněné balíčky kompletní administrace serverů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).