Hlavní navigace

Strategické partnerství Infinity a ESET

[Tisková zpráva] Společnost Infinity a ESET se rozhodly zahájit strategické partnerství v oblasti bezpečnostních řešení. Produkty ESET Smart Security a ESET NOD32 Antivirus patří mezi technologickou špičku a získávají pravidelně velké množství ocenění a certifikátů od prestižních testovacích organizací, které jsou nejlepším důkazem stability a kvality bezpečnostních řešení pro firemní zákazníky.

Sdílet

V návaznosti na započaté partnerství připravujeme v rámci roadshow prezentaci technologických novinek společnosti ESET a jejich zkušenosti s odvrácením hrozeb směřujících ze sociálních sítí. Termíny této infrastrukturní roadshow ve třech lokalitách naleznete na stránce http://www.in­finity.cz/Stran­ka/partnerske-akce 

Představení  ESET Smart Security 4 Business Edition 

Váš prohlížeč možná nepodporuje zobrazení této zprávy.

Komplexní  řešení – ESET Smart Security 4 plně integruje Antivirus, Antispyware, Firewall, a Antispam do komplexního bezpečnostního řešení. 

Centrální  správa síťové bezpečnosti ESET Remote Administrator umožňuje vzdálenou instalaci a správu klientských stanic z jednoho místa. 

Proaktivní  ochrana před hrozbami – skenovací jádro monitoruje chování podezřelých aplikací a zabraňuje útokům již na počátku.

ESET Remote Administrator – jednoduché spravování desítek až stovek koncových instalací z jediné konzole a to s vysokým stupněm automatizace.