Hlavní navigace

Ošklivka Katka: Stráví Katka noc s Tomášem Medunou?

[Tisková zpráva] Nejen „klub ošklivek“ v poslední době na Katce pozoruje zvláštní změny. V síti lží, upředených kolem KM STYLu a vztahu ke Katce, se Tomáš Meduna začíná zamotávat. Možná se Tomáš tou spoustou lží probrodí až k pravdě o sobě, Marcele a hlavně o Katce. Stráví spolu noc? Sledujte seriál Ošklivka Katka v pondělí 2. března ve 20.00 na Primě!

Sdílet

Plán s Katkou vychází alespoň do té míry, že se navlékla do pestrých šatů a přišla v nich do práce. Co ale vůbec nevychází a znepokojuje Tomášovu matku i Konečného, je fakt, že s penězi to nějak vázne. O co však není nouze, je pozornost, kterou ze zištných důvodů věnuje Tomáš Kateřině.

Katka najde na stole podstrčenou obálku s Tomášovou omluvou, která je de facto vyznáním lásky. Katka si připadá jak v sedmém nebi. Když Tomáš vidí, jak je šťastná, cítí obyčejné lidské výčitky. Marek kuje další pikle, jak by mohli Tomáš a Katka strávit další společný večer. Nebude to ale vůbec jednoduché. Žárlivá Marcela se večer nemíní Tomášovy společnosti jen tak vzdát. Tomáš přesto nabízí Katce odvoz domů a v autě jí napovídá, že to byla jen záminka k tomu, aby s ní mohl být chvilku sám.

Tomáš si ale uvědomuje, že mu Katka dělá větší starosti než Marcela, jejíž slídění mu leze čím dál víc na nervy. Rozebírá před Katkou svůj vztah ke snoubence, uvědomuje si, že by mohl mít po svatbě ze života skutečné peklo. Katka ale jeho lichotkám nevěří, zdá se, že stojí oběma nohama na zemi. Zaveze Katku před hotel, kde by s ní chtěl strávit noc. A co se stane pozdě v noci mezi Katkou a Tomášem? Nenechte si ujít seriál Ošklivka Katka v pondělí 2. března ve 20.00 na Primě!