Hlavní navigace

Stream.cz dosáhl rekordní návštěvnosti

[Tisková zpráva] Videoportál Stream.cz dne 18. května dosáhl nejvyšší denní návětěvnosti za celé čtyři roky své existence. Podle údajů NetMonitoru poprvé ve své historii překonal hranici 300 000 reálných uživatelů, konkrétně to bylo 307 691, a dostal se tak na deváté místo nejnavštěvovanějších serverů českého internetu.

Sdílet

Nový programový ředitel Pavel Zuna k tomu říká: „Doufám, že se dostáváme na vzestupný trend. Náš hlavní současný cíl je nejen potvrdit, ale i posílit svou pozici v TOP 10 nejnavštěvo­vanějších portálů v České republice.“ Statistiky NetMonitoru říkají, že 18. květen nebyl žádnou náhodou: hranici 300 000 reálných uživatelů za den Stream.cz atakoval od 1. května hned několikrát.

O Stream.cz
Stream.cz je nejnavštěvovanější a nejpoužívanější český zábavný videoserver s množstvím uživatelských i profesionálně vyrobených videí. Od uzavření strategického partnerství s portálem Seznam.cz, což je s velkým předstihem nejnavštěvovanější portál v České republice, návštěvnost Streamu kontinuálně stoupá. Aktuálně se pohybuje v úrovni 2 milionů reálných uživatelů za měsíc, kteří zhlédnou přes 35 milionů videí, čímž Stream.cz pokrývá více než 31 % internetové populace v ČR. Špička sledovanosti videí se objevuje ve stejném denním čase, jako prime time televizí. Stream.cz je také oficiálním videokanálem TV Prima, TV Óčko, Public TV, fotbalové i hokejové Slavie a dalších partnerů, na Stream.cz jako na jediném českém portále uživatelé najdou i dokumentární série britské televize BBC. Součástí Streamu je i unikátní hudební databáze O2 Stream Music, ve které uživatelé naleznou přes 30 000 videoklipů zdarma a ve vysoké kvalitě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).