Hlavní navigace

Stream.cz na historickém maximu v denní návštěvnosti

[Tisková zpráva] Čtvrtek 12. listopadu se v historii českého videoserveru www.stream.cz zapíše výrazným písmem. Denní sledovanost služby se vyšplhala na unikátních 280 853 uživatelů.

Sdílet

Stream.cz jako český videoserver s vlastní tvorbou je provozován společnostmi Seznam.cz a Global Inspiration s.r.o. od roku 2007. Jeho obsah dnes tvoří řada populárních pořadů ať už z vlastní tvorby, nebo z programů partnerské TV Prima, Óčka a dalších. Nedílnousoučástí Streamu jsou uživatelská videa.

V nabídce vlastní tvorby se Stream.cz vydal cestou zábavných pořadů, nejnovějších hudebních videoklipů, společenských reportáží nebo sportovních pořadů. Mezi nejpopulárnější videa patří letos ta z pořadů Celebrity, Alles Gute nebo Sex appeal. V denním přehledu TOP 10 vládnou videa z pořadů Bacha!, Nekecej, pořadu Fenomén nebo Univerzity balení.

Právě tato obsahová bohatost vede k rostoucí návštěvnosti serveru. Z letošního roku připomeňme například exkluzivní databázi téměř 25 tisíc hudebních videoklipů na O2 Stream Music nebo obnovenou řadu Alles Gutte, vytvořenou stejnými tvůrci, ale jen pro internetovou televizi. Mezi nejsledovanější pořady Streamu se dostaly během prvních dnů od nasazení do online provozu.

„Za to sedmé místo v přehledu nejnavštěvova­nějších serverů českého internetu jsme velmi velmi rádi. Tento výsledek navazuje na předešlý měsíc, který jsme měli jako vůbec nejúspěšnější a to ve všech měřených kategoriích. Věříme, že trend zájmu o Stream.cz a jeho obsah je včerejším výsledkem jen potvrzen,“ říká Miloš Petana, ředitel společnosti Global Inspiration s.r.o.

Pokud jde o celkové pořadí v kategorii televizních a rozhlasových médií, patří Streamu díky jeho denní návštěvnosti první místo. S polovičním výsledkem následuje zábavný portál Novy a ještě dále webová stránka České televize.