Hlavní navigace

Stream.cz nabízí za video 1 milion Kč

[Tisková zpráva] Největší český zábavný videoportál Stream.cz 1. května odstartoval nevídanou akci. Stačí nahrát vlastní video a pokud dosáhne 1 milionu zhlédnutí, autor dostane 1 milion Kč. Uníkátní soutěž se právě proto jmenuje prostě:

Sdílet

Milion za milion.
Každý den nahrají lidé na Stream.cz několik set videí. Od 1. května ale mají možnost své video také významně zpeněžit. Ve hře je totiž 1066 cen a jedna hlavní: komu se podaří získat pro své video nejvyšší počet zhlédnutí (ovšem minimílně 1 milion), na toho čeká 1 milion korun. „Něco takového žádný jiný server v Česku nenabízí,“ říká generální ředitel Stream.cz Miloš Petana. A dodává: „Pro nás je to největší projekt v tomto roce a předpokládáme, že výrazně zvýší počet nahraných videí na Stream.cz a návštěvníkům přinese další zajímavý obsah.“

Jak to bude probíhat
Soutěž Milion za milion trvá od 1.5. 2010 do 5.12. 2010. Během této doby se může přihlásit každý s jakýmkoliv autorským videem, vyloučené tedy pochopitelně jsou všechny nelegální obsahy, na které uživatelé nevlastní autorská práva. Natočte svou rodinu, kamarády, vytáhněte z archivu legrační výjevy z vašeho dětství. Vymyslete půlminutový gag nebo natočte celovečerní film – prostě cokoliv. Stream.cz také čeká záplavu videí jak od běžných uživatelů, tak od profesionálních tvůrců. Pátého prosince 2010 pak bude dnem zúčtování. Jedno video s nejvyšším počtem zhlédnutí dostává milion korun – jak bylo řečeno, jedinou podmínkou je, aby počet zhlédnutí byl minimálně 1 milion.

Jaké jsou další ceny
Další ceny se ale budou vyplácet i v průběhu soutěže. Už za 2 000 zhlédnutí se budou rozdávat trička, za 20 000 zhlédnutí bude 1000 Kč v hotovosti, za 100 000 zhlédnutí to bude 7 000 Kč, za 200 000 zhlédnutí to bude 15 000 Kč a za 350 000 zhlédnutí nezanedbatelných 35 000 Kč. Přesné podmínky naleznou zájemci od při nahrávání videa na Stream.cz.

Stream.cz kromě toho očekává, že akce Milion za milion podnítí známé i neznámé tvůrce k aktivitě a svým návštěvníkům připraví další významný zdroj zajímavého, a velmi pravděpodobně i zábavného obsahu.

První soutěžní videa, přesné podmínky soutěže a metodiku, jak se měří zhlédnutí, najdete na www.milionzami­lion.cz

O Stream.cz
Stream.cz je nejnavštěvovanější a nejpoužívanější český zábavný videoserver s množstvím uživatelských i profesionálně vyrobených videí. Od uzavření strategického partnerství s portálem Seznam.cz, což je s velkým předstihem nejnavštěvovanější portál v České republice, návštěvnost Streamu kontinuálně stoupá. Aktuálně se pohybuje v úrovni 2 milionů reálných uživatelů za měsíc, kteří zhlédnou přes 35 milionů videí, čímž Stream.cz pokrývá více než 31 % internetové populace v ČR. Špička sledovanosti videí se objevuje ve stejném denním čase, jako prime time televizí. Stream.cz je také oficiálním videokanálem TV Prima, TV Óčko, Public TV, fotbalové i hokejové Slavie a dalších partnerů, na Stream.cz jako na jediném českém portále uživatelé najdou i dokumentární série britské televize BBC. Součástí Streamu je i unikátní hudební databáze O2 Stream Music, ve které uživatelé naleznou přes 30 000 videoklipů zdarma a ve vysoké kvalitě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).