Hlavní navigace

STREAM TV spustila druhou řadu Gynekologie 2

[Tisková zpráva] Praha, 16. dubna 2007 – Parodie Petra Čtvrtníčka a jeho přátel na seriál z lékařského prostředí Gynekologie 2, kterou uvádí internetová televize Stream (www.stream.cz), má u diváků obrovský úspěch. Není proto divu, že pro ně stále populárnější Stream TV přichystala i druhou, volně navazující sérii. V ní kromě starých známých – Petra Čtvrtníčka, Jiřího Lábuse, Josefa Poláška nebo Roberta Nebřenského – exceluje i Ondřej Vetchý v roli pacienta Vlasty Parkana!

Sdílet

Oblíbený sitkom Gynekologie 2, který se odehrává v prostředí gynekologického oddělení nejmenované „nemocnice na kraji města“, je založen hlavně na břitkém a často dvojsmyslném humoru autora seriálu Petra Čtvrtníčka. Jeho první díl nazvaný „Pysky“, který stejně jako ostatní epizody najdete kdykoli na stránkách www.stream.cz, už vidělo téměř 300 000 diváků a jejich počet neustále roste! Každý týden zaznamenává populární „stream-gynda“ průměrně více než 25 000 shlédnutí a patří tak k nejoblíbenějším formátům Stream TV.

Zatímco první řadu tohoto svým způsobem unikátního seriálu natáčel režisér Igor Chaun, druhou řadu si vzal na paškál režisér Petr Zahrádka (např. scenárista a režisér seriálu Letiště). Sedmý díl „Hoří kožní klinika“, kterým začíná druhá série této gynekologické „ságy“, zavádí diváky do zbrusu nového prostředí – do nové gynekologické kliniky, v níž se ale řeší stejné problémy a přání klientek, které se na hrdiny seriálu vždy s důvěrou obracely…

Ve druhé sérii Gynekologie 2 účinkují Petr Čtvrtníček (MUDr. Šmuk), Jiří Lábus (okresní gynekolog Čudák alias Kunda), Robert Nebřenský (primář „Lexa“ Káďa), Josef Polášek (MUDr. Janík), Ondřej Vetchý (Vlasta Parkan), Marek Daniel (MUDr. Vlk), Jan Hampl (Sláveček) a Leoš Noha (MUDr. Tetka).

Nové díly populárního sitkomu Gynekologie 2 najdete na stránkách internetové televize Stream (www.stream.cz) každé pondělí!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).