Hlavní navigace

Strhující finále seriálu Expozitura už ve středu večer na Nově!

[Tisková zpráva] Kriminální seriál TV Nova Expozitura vstupuje do velkého finále! Už ve středu večer budeme svědky rozuzlení kriminální ságy, která diváky Novy provázela televizním podzimem. Ve strhující epizodě Vysoká hra, kterou televize Nova odvysílá 21. prosince ve 20:00, odhalí vyšetřovatelé míru propojení zločinu a policie, ze kterého jde mráz po zádech!

Sdílet

Praha, 19. prosince 2011 – Původní kriminální seriál televize Nova Expozitura vrcholí! Už ve středu 21. prosince odvysílá televize Nova od 20:00 velké finále této kriminální ságy. Seriál, který má k pravdě tak blízko, až z toho mrazí, vstupuje do poslední části, ve které diváci uvidí zásadní výpověď poodhalující propojení zločinců s policií.

Autoři seriálu Expozitura se při psaní scénáře inspirovali kauzou tzv. Berdychova gangu, který ve skutečnosti rozkryli kriminalisté Helena Kahnová a Tomáš Gregor, partneři i v soukromém životě, pracující v Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu. Právě tato dvojice byla předobrazem dua detektivů Terezy Hodačové (Hana Vagnerová) a Dana Chládka (Robert Jašków). V průběhu šestnácti epizod sledovali diváci nejrůznější případy kriminalistů, kteří se setkali s šedou eminencí podsvětí Mrázem v podání Davida Prachaře, odhalili tajné obchody se zbraněmi i podivné sexuální praktiky, zabránili zásahu ruské mafie nebo objevili lvího zabijáka Cicera.

V epizodě Vysoká hra šéf gangu Drobeček pochopí, že mu nezbývá nic než vypovídat pravdu. Vyjde najevo, že Tereza od počátku nevědomky posloužila záměrům Drobečka i kolegů kriminalistů Oravy s Kofčínem. Zatímco Drobeček vypovídá, Zuzana (žena Dana Chládka) se vrací domů a zjistí, že jejího syna unesli. Naoko spolupracuje se zločinci, kteří ji nutí, aby našla Drobečka a donutila Dana k jeho výměně za syna. Á k ní dojít u opuštěné autobusové zastávky…

Expozitura, seriál, který má k pravdě tak blízko, až z toho mrazí, pokračuje 21. prosince ve 20:00 na Nově. Repríza pořadu na TV Nova je vždy v pátek po půlnoci, na videoportálu Voyo.cz jsou epizody ke zhlédnutí hned po vysílání.

Další informace a zajímavosti jsou vydávány po celou dobu vysílání seriálu na mikrostránce pořadu www.nova.cz/ex­pozitura a na Facebooku www.facebook.com/Ex­pozitura.