Hlavní navigace

Společnost StringData získala certifikaci Národního bezpečnostního úřadu

[Tisková zpráva] Praha 6. dubna 2010 – Společnost StringData, přední dodavatel informačních technologií a systémů, se stala držitelem osvědčení pro přístup k utajovaným informacím. StringData má nyní umožněn přístup k informacím ve stupni utajení „vyhrazené“ dle §121 zákona č. 412/2005 Sb. Toto osvědčení s platností do roku 2022 jí vydal Národní bezpečnostní úřad České republiky.

Sdílet

„Toto osvědčení nám umožní ucházet se o zakázky, kde je požadována možnost pracovat s utajovanými informacemi. Jedná se tak o splnění další podmínky pro účast v širším spektru výběrových řízení především ve státní správě,“ uvedl Robert Šamánek, ředitel StringData.

StringData
Společnost StringData s.r.o. působí na trhu od roku 1993 a za dobu své existence se stala jedním z předních dodavatelů informačních technologií a systémů v České republice. Zaměřuje se především na oblast definice, sledování a vyhodnocování dostupnosti a výkonnosti IT služeb, systémů a procesů, testování znalostí a návrh a vývoj bankovních informačních systémů a aplikací. Mezi její nejvýznamnější klienty patří Česká spořitelna, GE Money Bank, Telefónica O2, Raiffeisenbank, Wüstenrot a další. Vysokou úroveň poskytovaných služeb zaručuje mimo jiné i firemní členství v ORACLE Partner Network, itSMF a Microsoft Partner Program. StringData je také držitelem certifikace ISO 9001:2000 a svá řešení dodává klientům v souladu s postupy ITIL a 6Sigma. Pozici na trhu a dynamický rozvoj společnosti potvrzuje i výborné umístění v žebříčcích Deloitte Technology Fast 50 CE a Deloitte Technology Fast 500 EMEA (2008, 2009). Více informací naleznete www.stringdata.cz, www.beewiser.com a www.sydesk.cz .