Hlavní navigace

STROM telecom se mění na SITRONICS Telecom Solutions

[Tisková zpráva] Praha, 16. února 2007 – STROM telecom, český dodavatel pokročilého telekomunikačního vybavení a informačních systémů pro telekomunikační operátory, mění s platností k 13. 2. 2007 svůj název na SITRONICS Telecom Solutions Czech Republic. Tato změna je součástí strategie koncernu SITRONICS, jejímž cílem je sjednotit všechny aktivity v oblasti telekomunikací a vytvořit silnou globální společnost.

Sdílet

„Rozhodnutí o změně zavedené značky je krok, který vyžaduje značnou odvahu a dobrý plán. A SITRONICS tuto odvahu i vizi má,“ uvedl Nihad Hurem, generální ředitel společnosti STROM telecom. " Věřím, stejně jako všichni moji kolegové, že i pod názvem SITRONICS Telecom Solutions Czech Republic budeme více než konkurenceschopným soupeřem největších firem v našem oboru."

Změna názvu společnosti a sloučení všech aktivit koncernu SITRONICS do jedné silné společnosti vychází z celé řady akvizic a rozhodnutí o strategické spolupráci s významnými technologickými firmami v USA, Indii, Řecku, státech bývalého Sovětského svazu a dalších regionech. SITRONICS Telecom Solutions bude dále nabízet osvědčené produkty a zařízení vyvinuté společností STROM telecom a podporovat vývoj a výzkum v České republice.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).