Hlavní navigace

STROM telecom se stal členem dvou odborných organizací

[Tisková zpráva] Praha, 1. června 2006 – STROM telecom, výrobce telekomunikační infrastruktury, informačních systémů a technologií, se stal plnohodnotným členem Evropského ústavu pro telekomunikační normy (ETSI) a přidruženým členem Open Mobile Alliance™ (OMA™). Prostřednictvím podpory standardizace a politiky technologické univerzálnosti obě uvedené organizace zásadním způsobem ovlivňují budoucnost telekomunikačních technologií a s nimi spojených služeb. Úzká spolupráce s nimi představuje pro STROM telecom další konkurenční výhodu a prospěch z ní plynoucí společnost přenáší na své zákazníky.

Sdílet

„Členství v mezinárodních organizacích ETSI a OMA™ nám poskytuje bezprostřední přístup k nejnovějším poznatkům v oblasti standardizace telekomunikací,” uvedl Nihad Hurem, generální ředitel společnosti STROM telecom. „STROM telecom díky aktivní účasti na vývoji standardů získá také možnost více ovlivnit nové trhy a dodávat svá řešení nejvýznamnějším poskytovatelům telekomunikačních služeb.“

Členství v ETSI umožní STROM telecom podílet se na standardizačních procesech a schvalování nových technologií. Součástí členství je také plný přístup ke specifikacím 3GPP a TISPAN NGN. Příslušnost k Open Mobile Aliance™ poskytuje společnosti STROM telecom dostupnost specifikací multimediálních služeb na platformě IP a umožňuje jí podílet se na jejich dalším rozvoji.