Hlavní navigace

STUDENT AGENCY spouští systém MANUM superCASH

[Tisková zpráva] Brno, Praha 1.prosince 2008 - MANUM superCASH – zcela nový, bezpečný, rychlý a diskrétní způsob plateb za nákupy zboží a služeb na internetu – mohou ode dneška používat i zákazníci STUDENT AGENCY na portálech www.studentagency.cz a www.kralovna.cz. Společnost MANUM, její klíčový technologický partner SAZKA a.s. a společnost STUDENT AGENCY věří, že tento patentovaný způsob placení si rychle najde své příznivce i mezi zákazníky nakupujícími letenky, autobusové jízdenky, studijní pobyty a jiné produkty z nabídky STUDENT AGENCY.

Sdílet

Majitel STUDENT AGENCY Radim Jančura novou možnost jak platit na internetu vítá: „Spuštění služby superCASH je dalším krokem ke zjednodušení nákupu našich produktů na internetu. Jako u ostatních platebních metod byla pro nás důležitá hlavně bezpečnost transakcí, což superCASH určitě splňuje.“

Princip placení prostřednictvím služby superCASH je uživatelsky velmi jednoduchý a rychlý. Zákazníkovi je systémem superCASH vygenerován čárový a číselný kód, se kterým svůj nákup zaplatí hotově na kterémkoliv terminálu SAZKY. Do 10 minut je pak internetový obchod informován, že nákup byl uhrazen a zboží nebo služby mohou být distribuovány. V systému superCASH navíc může obchodník i zákazník kdykoliv najít informace o stavu konkrétní transakce. Veškerá komunikace mezi účastníky systému je elektronicky zabezpečená i přes to, že neobsahuje žádné osobní údaje!!!

Za první tři měsíce „ostrého“ provozu se systém osvědčil a mezi uživateli je stále oblíbenější. Využívají jej už desítky obchodníků a denně v systému probíhají stovky plateb. „Od spolupráce se STUDENT AGENCY si slibujeme nejen další rozšíření počtu uživatelů i transakcí, ale také tímto krokem vstupujeme na trh cestovních kanceláří, prodejců letenek a jízdenek, pro který vyvíjíme specializovaný softwarový modul, který bude plně odpovídat jejich potřebám“, uvádí ředitel společnosti MANUM, Marek Lánský.

Systém diskrétní a hotovostní platby za nákupy na internetu si oblíbili především mladší zákazníci. Mezi nejpilnější uživatele superCASH patří například zákazníci serveru www.predplacen­ky.cz, do ostrého provozu se chystá superCASH na stránkách www.scio.cz a také v internetové aukční síni www.aukro.cz. Platební bránu superCASH integrují ale i zcela odlišné obory internetového podnikání, například v pojištění na stránkách www.top-pojisteni.cz nebo jako ideální nástroj, jak si „nabít“ svou elektronickou peněženku v systému GoPay.cz.

Cílem společnosti MANUM pro rok 2009 je i nadále co nejrychlejší rozvoj systému a jeho implementace v co největším množství internetových obchodů. Stranou našeho zájmu nezůstávají ani již avizované pokusy o rozšíření systému superCASH do zahraničí, o kterém stále intenzivně jednáme s našimi zahraničními partnery.