Hlavní navigace

Studentská nabídka od Vodafonu s nejnižším paušálem na trhu

[Tisková zpráva] Vodafone přichází se studentskou nabídkou s nejnižším měsíčním paušálem na trhu. Od 19. září mohou studenti ve věku od 15 do 26 let získávat od Vodafonu každý měsíc 150 Kč kredit na volání a posílání SMS za měsíční cenu pouze 100 Kč.

Sdílet

Pokud si student pořídí tarif Nabito 100, dostane bonus 50% z paušálu a to na neomezenou dobu. Každý rok je však nutné si nabídku Student extra nabito opět bezplatně aktivovat. Studenti jsou omezeni jen věkem.

Studentská nabídka vychází z nedávno představeného tarifu Nabito 100.

Za aktivaci nabídky studenti nic neplatí a získají ji bez písemné smlouvy. Při aktivaci balíčku se studenti prokáží buď platným průkazem ISIC, nebo dokladem o studiu, nejvýše 3 měsíce starým.

Pokud je částka v rámci měsíčního paušálu plně vyčerpána, jsou hovory a textové zprávy nad rámec měsíčního „kreditu“ zpoplatněny stejnou cenou (viz tabulka). Zákazníkovi tedy opět postačí si pamatovat jen jednu cenu.

Ostatní služby jako například data a MMS jsou účtovány dle současného standardního ceníku.

Studentská nabídka je kombinovatelná i se službou Po svém (20% sleva na volání nad rámec paušálu) a s programy Program jednička, Program rodina a Program nej.

Více informací na www.vodafone.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).