Hlavní navigace

Studie: AutoCAD LT 2011 poskytuje až o 44 % vyšší produktivitu

[Tisková zpráva] Nová verze AutoCAD LT nyní certifikovaná i pro Windows 7 zvyšuje efektivitu a rychlost, jež se promítá do významné úspory nákladů

Sdílet

Praha, 9. prosince 2010 – Autodesk, světový lídr v oblasti 3D návrhového, konstrukčního a animačního softwaru, oznámil, že AutoCAD LT 2011 nabízí oproti předchozím verzím vyšší výkonnost a produktivitu. Vyplývá to z výsledků studie poradenské firmy David S. Cohn Consulting, která porovnávala produktivitu verzí AutoCAD LT 2011 a AutoCAD LT 2008 u každodenních návrhových procesů v nejrůznějších odvětvích. Studie dospěla k závěru, že při přechodu z aplikace AutoCAD LT 2008 na AutoCAD LT 2011 dosahují uživatelé během vytváření standardních výkresů v průměru o 44 % vyšší produktivitu. Navíc je AutoCAD LT 2011 nyní certifikovaný také ve verzi pro Microsoft Windows 7, což dále zvyšuje jeho efektivitu a rychlost.

 

Z výsledků studie AutoCAD LT 2011: Studie produktivity mimo jiné vyplývá, že jednodušší ovládání vylepšeného grafického uživatelského rozhraní spolu s podporou operačního systému Windows 7 znamenají nárůst produktivity jednotlivých činností v rozmezí 16 až 90 %. Uživatelé AutoCAD LT 2011 dokážou zvládnout své každodenní úkoly v průměru až o 44 % rychleji. Tato úspora času se pak promítá do významné úspory nákladů.

 

„V případě AutoCAD LT lze bez přehánění říci, že upgradováním na nejnovější verzi ušetří zákazníci své peníze. Vlastnosti a funkce nového softwaru totiž umožní uživatelům dokončit svou práci rychleji než při použití starší verze,“ říká David Cohn, uznávaný odborník na práci s aplikací AutoCAD a AutoCAD LT prezident nezávislé poradenské firmy David S. Cohn Consulting.

 

Spojení produktu AutoCAD LT 2011 a Windows 7 poskytuje zvýšenou spolehlivost a rychlost, takže uživatelé nemusí tak často přerušovat svou práci a mají navíc k dispozici:

  • vyšší výkon při práci s velkými soubory a při více současně spuštěných programech,
  • zajištění přístupu k souborům vzdáleně nebo offline,
  • úpravu geometrických tvarů s intuitivními úchopy a nabídkami,
  • nalezení příkazů jednoduše s pomocí kontextového uživatelského rozhraní,
  • používání miniatur pro rychlé přepínání mezi otevřenými soubory,
  • vytváření originálních DWG souborů a jejich ukládání v celé řadě dalších formátů,
  • automatické zálohování souborů na síťový nebo lokální disk,
  • a řadu dalších inovací.

V současnosti Autodesk nabízí AutoCAD LT 2011 se slevou 300 euro na licenci. Sleva se vztahuje na všechny licence zakoupené nejpozději 15. ledna 2011.

 

O AutoCAD LT 2011

 

Produkt AutoCAD LT je postavený na řešení AutoCAD, které je globálně považováno za jedno z nejspolehli­vějších a nejkompatibil­nějších řešení využívané miliony profesionálních pracovníků po celém světě. Funkcionality umožňují uživatelům dokumentovat své nápady, optimalizovat workflow a spolupracovat se zákazníky a kolegy prostřednictvím standardně používaného souborového formátu DWG. AutoCAD LT 2011 dále zvyšuje produktivitu díky novým nástrojům a příkazům, jež poskytují flexibilitu a kontrolu nad vzhledem výkresů, takže umožňují zvládnout každodenní úkoly mnohem účinněji. Produkt je kompatibilní s Windows 7 a také s Windows Vista a XP.

 

O společnosti Autodesk

Autodesk, Inc. je světový  lídr v oblasti 3D návrhového, technického a animačního softwaru pro výrobu, stavebnictví, média a zábavu. Software od Autodesku pro návrh, vizualizaci a simulaci svých nápadů využívají zákazníci z odvětví strojírenství a výroby, architektury, stavebnictví, médií a zábavy – včetně 15 posledních vítězů filmových Oscarů (Academy Award) za nejlepší vizuální efekty. Od uvedení aplikace AutoCAD v roce 1982 nabízí Autodesk nejširší portfolio moderních softwarových aplikací pro globální trh. Další informace o společnosti Autodesk najdete na webu www.autodesk.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).