Hlavní navigace

Sun a Imation posilují partnerství na českém trhu

[Tisková zpráva] Spolupráce přináší uživatelům větší dostupnost médií pro pásková úložná zařízení.

Sdílet

PRAHA – 10. prosince 2007 – Společnosti Sun Microsystems Czech a Imation Europe se na základě celosvětové dohody rozhodly posílit svou spolupráci v oblasti prodeje značkových páskových médií Sun StorageTek na českém trhu a zároveň oznamují vybudování partnerské prodejní sítě pro tyto produkty.

Imation bude prostřednictvím svého distributora, společnosti Diskus, spol. s r.o., nabízet na našem trhu média Sun StorageTek 9840 a 9940, Sun StorageTek T10000, LTO Ultrium, Super DLT, DLT a DDS. Statut Premium Reseller získaly společnosti Comparex CZ s.r.o. a Storyflex a.s. Distribučních služeb společnosti Diskus bude využívat i stávající partnerská síť společnosti Sun Microsystems Czech.

Sun Microsystems je – i díky akvizici společnosti StorageTek – lídrem v oblasti vývoje a prodeje páskových úložných zařízení všech kategorií s důrazem na vývoj vlastních technologií páskových mechanik. Pásková úložná zařízení hrají stále důležitější roli při optimalizaci infrastruktury pro ukládání dat a řízení životního cyklu informací.

Více informací o celosvětové dohodě společností Sun Microsystems Czech a Imation Europe naleznete na adrese www.sun.com/a­boutsun/pr/2007–03/sunflash.20070306­.3.xml.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).