Hlavní navigace

Sun Microsystems a Stickfish spouští nový internetový obchod pod názvem 64bit.cz

[Tisková zpráva] PRAHA – 7. června 2006 – Společnost Sun Microsystems spustila spolu se svým certifikovaným partnerem Stickfish, s.r.o. moderní internetový obchod na adrese http://64bit.cz.

Sdílet

Obchod nabízí velké množství obrazové a technické dokumentace spolu s možností konfigurovat další vybavení a doplňky serverů. Přináší široký přehled v nabídce serverů Sun Fire zejména s procesory AMD Opteron. Takto pohodlné nákupní rozhraní je dalším důkazem o nastoupené cestě společnosti Sun Microsystems v oblasti serverové platformy x86-x64 na přední pozici mezi světovými výrobci serverů.

Více než příznivé ceny v novém obchodě 64bit.cz mají přilákat dosavadní skalní příznivce méně výkonných a na spotřebu náročných serverů na bázi procesorů Intel Xeon. Servery Sun Fire řady „Galaxy“ poskytují nepřekonatelný výkon, poloviční spotřebu a vyzářené teplo a mají menší rozměry v porovnání s konkurenčními servery s procesory Intel Xeon. Cena serveru Sun Fire X2100 s procesorem AMD Opteron 146 2 GHz a 512 MB operační paměti začíná již na 18 900 Kč bez DPH.

Mnoho IT manažerů dnes musí řešit dilema jak dál s x86 infrastrukturou, jejíž správa je stále složitější a navíc se stále vyššími náklady. Zdá se, jakoby se ve standardním prostředí objevovalo každý den více a více problémů se složitou administrativou, nízkou spolehlivostí, nároky na prostor či rostoucí spotřebou elektrické energie. Internetový obchod 64bit.cz je obchodním místem, kde je možné najít cestu ven a snížit náklady nejen na pořízení IT, ale zejména na jejich provoz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).