Hlavní navigace

SUN MICROSYSTEMS JMENOVAL SIMAC TECHNIK ČR PARTNEREM ROKU

[Tisková zpráva] Praha 12. února 2007 - Společnost Simac Technik ČR, přední tuzemský integrátor v oblasti infrastruktury informačních a komunikačních technologií, získala od firmy Sun Microsystems ocenění Partner roku za největší projekt v České republice, využívající její technologii. V roce 2006 firma realizovala projekt IT infrastruktura systému monitoringu hydrosféry pro Český hydrometeorologický ústav.

Sdílet

Společnost Simac Technik ČR byla firmou Sun Microsystems vyznamenána prestižním oceněním Partner roku, které jí bylo přiděleno za největší realizovaný projekt v České republice, využívající její technologii. Jedná se o projekt pro Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ), kde Simac coby integrátor zajišťuje dodávku řešení, založených na bázi technologií nejen společnosti Sun Microsystems, ale také Cisco Systems a Oracle. Řešení o celkové hodnotě 110 milionů korun umožnilo vytvořit infrastrukturu pro projekt monitoringu hydrosféry, kterým se ČHMÚ zabývá. Plaketu ocenění Partner roku předal managementu Simacu Robert Pulchart, Channel Account Manager Sun Microsystems.

„Pro Sun Microsystems je spolupráce s autorizovanými partnery klíčovým momentem úspěchu. Práce našich partnerů si proto velmi vážíme a chceme je nejen podporovat, ale ty nejlepší i oceňovat. O úspěších společnosti Simac Technik ČR konkrétně hovoří nejen její obchodní výsledky v rámci prodeje technologie Sun Microsystems, ale také skutečnost, že získala nejvyšší partnerské ocenění v České republice Principal Partner, které je dokladem vysoké profesionality a zkušenosti pracovníků,“ uvedl Pulchart.

„Máme radost, že si Sun Microsystems váží naší práce a úspěchů. Ukazuje se, že naše investice do zvyšování odborné úrovně našich specialistů, zdokonalování našich integračních schopností a metodiky projektového řízení přinášejí své ovoce,“ řekl při příležitosti převzetí ocenění Martin Štětka, obchodní ředitel společnosti Simac Technik ČR.