Hlavní navigace

Sun Microsystems lídrem v řešeních správy identit

[Tisková zpráva] SANTA CLARA, Kalifornie – 3. května 2006, PRAHA – 15. května 2006 – Společnost Sun Microsystems (NASDAQ: SUNW) oznámila, že se v nedávno vydané zprávě(1) User Provisioning Magic Quadrant 1H06 (Kouzelný kvadrant technologií poskytování uživatelských účtů za první pololetí roku 2006) agentury Gartner, Inc. umístila v kvadrantu lídrů. Do kvadrantu lídrů umísťuje Gartner společnosti na základě ucelenosti jejich vize a schopnosti ji realizovat.

Sdílet

„Těší nás, že jsme se umístili v kvadrantu lídrů pro řešení poskytování uživatelských účtů,“ řekla Sara Gates, viceprezidentka řešení správy identit ve společnosti Sun Microsystems. „Jsme odhodláni nabízet taková řešení správy identit, která společnostem umožní udělat ze zabezpečení automatickou součást fungování podniku a zároveň z něj získávat hodnotu a vydělávat peníze.“ Kopie zprávy 1H06 User Provisioning Magic Quadrant agentury Gartner je k dispozici na webu společnosti

Sun Microsystems na adrese http://www.sun­.com/software/pro­ducts/identity/ma­gic_quadrant_u­ser_provisionin­g_1h06.pdf. Funkce správy uživatelů jsou součástí softwaru Sun Java System Identity Manager, což je první řešení konvergovaného poskytování uživatelských účtů a metaadresáře na trhu. Java Identity Manager obsahuje všechny potřebné funkce pro správu profilů a oprávnění identit takovým způsobem, který optimalizuje provoz a zvyšuje zabezpečení podniků.

Sun Java System Identity Manager je součástí sady Sun Java System Identity Management Suite, která pomáhá podnikům spravovat, chránit, ukládat, ověřovat a sdílet data identit v rámci podniku a napříč extranety. Kromě produktu Identity Manager tato sada obsahuje také nástroje Identity Auditor, Access Manager, Federation Manager a Directory Server Enterprise Edition. Další informace o sadě a funkcích Sunu pro správu uživatelských účtů jsou k dispozici na webové adrese http://www.sun­.com/identity.

Sada Sun Java System Identity Management Suite je součástí širšího řešení Java Enterprise System, což je otevřený, na standardech založený softwarový systém, který přináší stěžejní sadu sdílených služeb podnikové sítě jako jediný integrovaný celek s předvídatelným cyklem uvádění nových verzí. Je základnou softwarové strategie Sunu. Další informace o řešení Java Enterprise System najdete na adrese: http://www.sun­.com/software/ja­vaenterprisesys­tem.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).