Hlavní navigace

Sun představuje alternativy firemního softwaru na Sun Java Tour

[Tisková zpráva]

Sdílet

Sun představuje alternativy firemního softwaru na Sun Java Tour

Zástupci společnosti Sun Microsystems budou v šesti městech České republiky prezentovat alternativní operační systém, kancelářské aplikace a také komunikační a síťové služby řady Enterprise

Praha, 23. dubna 2004 – Společnost Sun Microsystems, Inc. zaznamenává v poslední době významný nárůst zájmu o nabídku alternativního kancelářského a komunikačního softwaru a proto se rozhodla uspořádat řadu prezentací v různých regionech České republiky. Akce je určená zejména pro řídící pracovníky, IT manažery a pracovníky oddělení IT. Registrace a účast na akci je zdarma.

Účastníci Sun Java Tour budou mít jedinečnou možnost získat informace o Java Desktop System, kancelářských balících StarOffice a OpenOffice.org. Prezentováno bude rovněž řešení Java Enterprise System, dostupný, rozšiřitelný a interoperabilní systém, navržený pro zajištění a správu kompletní firemní komunikace a síťových služeb.

Všechna řešení od společnosti Sun Microsystems nabízí v porovnání s běžně užívaným softwarem podstatně vyšší výkon, stabilitu a zabezpečení, při zachování velmi příznivých nákladů na implementaci a správu systému. V současnosti je technologie Java používána 1,5 miliardami zařízení po celém světě.

Termíny a místa konání Sun JavaTour:

Pondělí 26. 4. – Hradec Králové, AMBER HOTEL ČERNIGOV, Riegrovo nám. 1494
Středa 28. 4. – Liberec, GRAND HOTEL ZLATÝ LEV – Gutenbergova 3
Pondělí 3. 5. – Plzeň, KULTURNÍ DŮM INWEST-K – Americká 49
Středa 5. 5. – Ostrava, HOTEL IMPERIAL – Tyršova 6
Pondělí 10. 5. – Brno, INTERHOTEL VORONĚŽ – Křížkovského 47
Úterý 11. 5. – Praha, CROWNE PLAZA HOTEL – Koulova 15

Akce začíná vždy v 9.00 registrací, prezentace probíhá od 9.30 přibližně do 12.00. Všichni zájemci se mohou zdarma registrovat na adrese www.sun.cz/ja­vatour.

Díky dobře navrženým, velmi výkonným a bezpečným alternativám firemního softwaru, nabízeným za opravdu výhodných a přehledných licenčních podmínek, získala společnost Sun Microsystems důvěru pro řadu implementací svých produktů v mnoha velkých firmách po celém světě. Její nabídka zaujala i mnohé vlády a vládní instituce v Evropě i ve světě.

O společnosti Sun Microsystems, Inc.

Od svého vzniku v roce 1982 prosazovala společnost jedinečnou vizi – „The Network Is The ComputerTM“ („Síť je počítačem“), která vynesla Sun Microsystems Inc. (Nasdaq: SUNW) na čelní místo mezi poskytovateli výkonného hardware, software a služeb pro provoz Internetu a umožnila společnostem po celém světě zmnohonásobit rozsah podnikání. Sun působí ve více než 100 zemích světa. Více informací naleznete na adrese http://sun.com.

###

Sun, Sun Microsystems, logo Sun, Sun Fire, Java, N1, Solaris, Java Card, Sun Ray, SunTone,Trusted Solaris a The Network Is The Computer jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Sun Microsystems, Inc. ve Spojených státech a dalších zemích.

Kontakt:
Petr Ryvola
Marketing Manager
Sun Microsystems Czech, s.r.o.
Tel: +420 233 009 509
e-mail: petr.ryvola@sun.com
http://www.sun.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).