Hlavní navigace

Sunnysoft a Microsoft uspořádali seminář zaměřený na mobilní technologie

[Tisková zpráva] Společnosti Sunnysoft a Microsoft uspořádali dne 14. února 2006 seminář nazvaný „PDA Academy 2006“. Jedná se již o druhou akci svého druhu, první PDA Academy se uskutečnila u příležitosti veletrhu Invex v říjnu loňského roku. V obou případech se setkala s velkým zájmem.

Sdílet

Praha, 14. února 2006 – Seminář byl orientován zejména na přínosy mobilních řešení, kapesních počítačů (PDA) a aplikací. Účastníci byli seznámeni s nejmodernějšími technologiemi a využitím kapesních počítačů od plánování a komunikace přes hudbu, zábavu a film, navigační řešení až ke světu mobilních řešení.

Společnost Sunnysoft v rámci semináře představila svá řešení. Jednalo se o mobilní řešení mAgent, které je určené pro střední a velké společnosti a je vyvinuto pro práci obchodní zástupců a dalších pracovníků v terénu (využívají jej například společnosti Espresso, Ferrero, Severočeská plynárenská, ALBI Česká republika, atd.). Obdobou je outsourcované řešení pro malé firmy Sunnysoft mAgent Go&Sell (www.mAgent.cz). Dalším řešením z rodiny mSolutions, které Sunnysoft účastníkům seminářem předvedl, bylo sofistikované řešení pro utility – Sunnysoft mService, které umožňuje řídit montéry v terénu, zadávat pracovní příkazy a sledovat jejich plnění, součástí jsou samozřejmě i odečty hodnot např. plynoměrů (Severočeská plynárenská – RWE Group). Zajímavým bodem semináře byla rovněž praktická ukázka navigačních řešení. Konkrétně se jednalo navigaci pro PDA a mobilní telefony Wayfinder a navigační řešení TomTom využitelné na kapesních počítačích.

Pořadatelé zaznamenali více než sto registrovaných účastníků. Ti se během přednášek zúčastnili průzkumu, který probíhal pomocí technologie Sunnysoft mResearch. Odpovídali na několik otázek, které se přímo týkaly využití mobilních technologií v praxi, např. Jakou máte možnost přístupu ke svému e-mailu a kalendáři? Jakým způsobem řešíte oběh dokumentů v organizaci? Na otázky odpověděli téměř všichni zúčastnění. Na závěr semináře nechybělo losování o věcné ceny. Vítěz první ceny si bude moci v praxi vyzkoušet výhody navigace, získal totiž roční licenci pro navigační systém Wayfinder a GPS přijímač.

Bližší informace na www.sunnysoft.cz.

O společnosti Sunnysoft:
Společnost Sunnysoft se specializuje na oblast mobilních řešení a kapesních počítačů. Divize Obchod nabízí nejširší sortiment softwaru a příslušenství pro kapesní počítače v České a Slovenské republice, který dodává do dealerské sítě i koncovým uživatelům.

Divize Mobilní řešení vyvíjí a implementuje mobilní systémy na platformě Microsoft Windows Mobile. Do rodiny mobilních řešení patří Sunnysoft mAgent pro obchodníky v terénu, prodej z vozu a marketing, Sunnysoft mResearch pro průzkumy veřejného mínění, Sunnysoft mService pro servisní čety.

Divize Softwaru pro koncové uživatele vyvíjí podporu pro národní jazyky a lokalizaci kapesních počítačů do evropských jazyků, systémové zálohovací aplikace a aplikace na zakázku pro operační systémy řady Microsoft Windows Mobile.

Společnosti Sunnysoft je držitelem certifikace Microsoft Certified Partner, autorizovaným Business Partnerem společnosti Hewlett Packard.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).