Hlavní navigace

Sunshine – živý koncert na Radiu Wave

[Tisková zpráva] Skupina Sunshine zahraje 22. října 2007 živě v karlínském studiu A Českého rozhlasu. Koncert jedné z nejlepších rockových kapel na současné české hudební scéně odvysílá Radio Wave v přímém přenosu.

Sdílet

Kytarové seskupení Sunshine, které ve své hudbě nezapře prvky electra a hard core, je známé především svými koncerty, které srší energií a živelností. Exkluzivní živý koncert se odehraje v rámci turné k poslednímu albu Dreamer. Prostředí bude ideální – karlínské studio Českého rozhlasu totiž patří s 1200 m3 k největším v zemi a umožňuje nahrávat i vícekanálový zvuk.

Speciální show uslyšíte živě na Radiu Wave mezi 20. a 21. hodinou. Kapelu můžete vidět i naživo, když přijdete přímo do studia (Hybešova 10, Praha 8). Vstup na akci je volný, stačí se zaregistrovat na filip@dsmacku.com. Kapacita studia je omezená, proto se zaregistrujte včas!

„Částečně jsme na tento typ hraní zvyklí, ale rádia pro která jsme hráli v Americe byla bez lidí. Nemáme zkušenost s hraním ve studiu a zároveň před publikem. Na našich stránkách jsme udělali takový „space contest,“ kde se na koncert mohou zapisovat naši fanoušci. Navíc je to předposlední letošní pražský koncert. Jsme hodně zvědaví a těšíme se,“ uvedl zpěvák a frontman skupiny Kay Buriánek.

Sunshine živě na Radiu Wave, 22. října 2007 od 20:00 do 21:00.