Hlavní navigace

Tip týdne: Sportovní svátek Super Bowl živě a česky na Sport1

[Tisková zpráva] Stanice Sport1 odvysílá finále ligy amerického fotbalu NFL v neděli 6. února od 23.30

Sdílet

Sportovní událost roku Super Bowl naživo a s českým komentářem odvysílá v Česku a na Slovensku televize Sport1. Legendární finále ligy amerického fotbalu (NFL) přinese stanice Sport1 v neděli 6. února od půl dvanácté večer. Diváci se mohou těšit nejen na skvělé výkony obou špičkových mužstev, ale také na hudební hvězdy – zpěvačku Christinu Aguileru a skupinu Black Eyed Peas. Kabelovou a satelitní televizi Sport1 v Česku a na Slovensku provozuje společnost Chello Central Europe, člen skupiny Liberty Global, Inc.

Nelítostný finálový souboj dvou družstev amerického fotbalu se teprve potřetí v historii NFL uskuteční v Texasu. Hráči Pittsburgh Steelers si mohou v Super Bowlu vybojovat už sedmé vítězství. O to větší motivaci budou mít jejich soupeři, Green Bay Packers tento prestižní titul získali teprve třikrát a určitě udělají vše proto, aby zrovna v jubilejním, 45. ročníku vyhráli právě oni. Nechejme se překvapit, zda tento sportovní svátek roku zláká k návštěvě beznadějně vyprodaného stadionu i amerického prezidenta Baracka Obamu, jinak fanouška klubu Chicago Bears.

Super Bowl je známý i díky jiným než sportovním rekordům. Za jeden půlminutový reklamní spot platí inzerenti kolem tří milionů dolarů, a tak se tento reklamní čas považuje za nejdražší na světě. Zájem diváků o Super Bowl je podobný finálovému zápasu Ligy mistrů, kdy přímý přenos sleduje přes 100 milionů lidí.

Další informace naleznete na stránkách www.sport1tv.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).