Hlavní navigace

Superbedýnky! 2.1 kanálové počítačové reproduktory SRS-DB500 s plně digitálním zesilovačem S-Master zajistí výjimečný výkon a reálné basy

[Tisková zpráva] 2.1 kanálový systém počítačových reproduktorů. MU-TE-KI“ s celkovým výkonem 300 W (150 W + 2x 75 W). Výkonný plně digitální zesilovač S-Master zajišťující hutný a detailně prokreslený zvuk. Bezdrátový dálkový ovladač pro nastavení hlasitosti, basů, výšek, vstupu a světelných efektů. Dva vstupy: RCA a stereo minijack pro připojení MP3 přehrávače, CD přehrávače nebo konzoly PLAYSTATION®

Sdílet

Konec hry pro jiné počítačové reproduktory! Jestli chcete zemité basy a kvalitní reprodukci filmových melodií, oblíbené hudby a doprovod při hraní her, dopřejte si systém SRS-DB500. Jeho výkon vás přesvědčí, že ostatní sestavy počítačových reproduktorů nemají nejmenší šanci.

Tříkanálový systém počítačových reproduktorů SRS-DB500 v sobě ukrývá výkon 300W rozdělený mezi 150W subwoofer a dvojici 75W satelitních reproduktorů.

Systém pod označením „MU-TE-KI“ (což v japonštině znamená „neporazitelný“) je dokonalým společníkem herních nadšenců i filmových fanoušků, kteří chtějí, aby akci na obrazovce doprovázel opravdu dobrý zvuk. Díky svému výkonu a bohatě strukturovanému zvuku se tento systém také výborně hodí pro ozvučení hlučných oslav hudbou z připojeného MP3 nebo CD přehrávače. Při celkovém výkonu 300 W basy opravdu pocítíte.

O nízké frekvence se stará 150W basreflex systém 160mm měničem a výkonným magnetem. Čisté a jasné středy a výšky jsou dílem dvou kompaktních satelitních reproduktorů, každý o výkonu 75 W.

Kvalitní a detailně prokreslený zvuk dokonale podbarví vaše oblíbené hry, filmy i skladby ve formátu MP3. Klíčem k tomuto skvělému zvuku je technologie digitálního zesílení Sony S-Master použitá také v televizorech BRAVIA™, noteboocích VAIO®, hi-fi systémech, přehrávačích Walkman® a mobilních telefonech Sony Ericsson.

Tato plně digitální technologie věrně reprodukuje zvuk originálu bez zkreslení způsobených převodem analogového signálu na digitální. Je také mimořádně účinná: oproti běžným analogovým zesilovačům má až o 85 % nižší příkon.

Zajímavým doplňkem basové jednotky je vestavěný světelný efekt „Deco“ se třemi volitelnými režimy rozsvěcení, které dodají zábavě barvu a švih.

Součástí systému je bezdrátový ovladač pro snadné a rychlé ovládání funkcí i v průběhu náročných her. Je možné na něm jednoduše nastavit hlasitost basů a výšek, ovládat funkce ztlumení zvuku, měnit zvukový vstup a režimu světelných efektů.

Ať chcete reproduktory SRS-DB500 použít ve spojení s herní konzolí, počítačem nebo televizí, dodaný kabel RCA/stereo minijack zajistí snadné připojení vašeho zařízení.

Výkonný 2.1 kanálový systém počítačových reproduktorů SRS-DB500 ‘MU-TE-KI’ bude na českém trhu k dostání od října 2009.

Sony
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).