Hlavní navigace

SuperHosting jako první měří dostupnost zákaznických serverů.

[Tisková zpráva] Praha, 29. října 2008 (SuperHosting.cz) - Poskytovatel server housingu, dedikovaných a managed serverů SuperHosting spouští monitoring stránek a serverů s pomocí systému SIUX.cz. Monitoring umožňuje sledovat dostupnost vybraných WWW stránek zákazníka. Monitoring dostupnosti SIUX je službou k získání nezávislé informace o dostupnosti stránek zákazníka. SuperHosting je prvním poskytovatelem v ČR, který obdobnou službu nabízí ke všem poskytovaným serverům.

Sdílet

Monitoring dostupnposti provádí třetí strana, nezávislý monitorovací systém SIUX.cz. Měření dostupnost WWW stránek probíhá z 10ti různých zdrojů v ČR a zahraničí s různým typem připojení v intervalu 150 – 300 vteřin.

Výsledky testů v podobě přehledných grafů a trendových dat jsou k vidění v uživatelském zákaznické sekci SuperHosting.cz, která je dostupná všem zákazníkům SuperHostingu.

Zdeněk Cendra, jednatel společnosti SuperNetwork s.r.o., o produktu říká: „Spolupráce společnosti Network Image s.r.o. (provozovatel SIUX.cz) a SuperHosting.cz je pro zákazníky SuperHostingu klíčová – jako jediný poskytovatel serverů v ČR nabízíme v ceně našich služeb audit a monitoring dostupnosti. Každý náš zákazník má možnost sledovat dostupnost všech svých WWW stránek, které u naší společnosti provozuje. SIUX má v segmentu monitoringu dostupnosti obdobně uznávanou značku, jako např. NetMonitor v oblasti měření návštěvnosti. V budoucnu bude tento typ služby nutný pro přežití společnosti na trhu server housingu a managed služeb.“

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).